Baldur's Gate 2 » Solucja


  Początek wojny o Tron Bhaala

  Działy gier » Baldur's Gate 2 » Poradniki » Solucja
  Autor: Orish
  Utworzono: 17.09.2006
  Aktualizacja: 12.08.2008

  Dziecko Bhaala nigdy nie zazna spokoju. Wiesz o tym doskonale i nie raz dane ci było się przekonać, kiedy twoi bliscy cierpieli z powodu twojej skażonej esencją Bhaala krwi. Kiedy zginął Jon Irenicus, w twoim sercu zawitała nadzieja na odrobinę wytchnienia, ale śmierć wciąż podąża za tobą krok w krok.
  Nadszedł czas, by wypełniła się przepowiednia. Pięcioro potężnych Dzieci Bhaala powstała niczym ogromna fala zniszczenia i prowadzi swoje armie przez Wybrzeże Mieczy, mordując swoje słabsze rodzeństwo i ludzi. Panika szerzy się jak nieokiełznany ogień, a wszyscy, których podejrzewa się o to, że są Dziećmi Bhaala, są zabijani na miejscu.
  Nawet w Suldanesselarze niepokój spowodowany twoją obecnością przeradza się w przerażenie. Królowa Ellesime nakłania cię do odwiedzenia świętego gaju, w którym pradawni będą mogli rzucić światło na twoje na twoje przeznaczenie. Zastanawiasz się nad tym, jaką rolę masz w tej budzącej grozę przepowiedni, i jak długo przyjdzie ci czekać, aż jej dopełnienie pożre twoją duszę.
  Tylko jedno jest pewne: dopóki krwawy Tron Bhaala pozostanie pusty, w Faerunie będzie panować chaos.

  Kiedy już uporasz się z Jonem Irenicusem, zostaniesz przeniesiony do Suldanesselaru. Na szczęście Ellesime udało się wskrzesić również twoich towarzyszy poległych w bitwie (o ile tacy byli). Podziękuje ci i wręczy Amulet Seldarine. Jeśli masz zainstalowany dodatek, opowie ci o wydarzeniach majacych miejsce w Tethyrze. Aby rozpocząć grę w dodatku, nie musisz nic robić, bo kiedy królowa skończy mówić, pojawi się filmik, który wprowadzi cię w fabułę Baldur's Gate II: Tron Bhaala. Teraz wędrowcze czekają na ciebie nowe wyzwania, w których pomocą będzie ci dalszy ciąg solucji pióra Veronique.


  Komentarze

  Ten artykuł skomentowano 11 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  miki
   

  Wędrowiec
  Temat:
  Dodany: 28.06.2007 o 18:33  

  jak ktos nie moze sobie poradzic z Jonem to niech na poczatku poustawia wszedzie polapki to koles sie mawet nie poruszy.

  Arcylisz
   

  Wędrowiec
  Temat: A jak komuś już wogóle nie ...
  Dodany: 25.09.2008 o 2:18  

  A jak komuś już wogóle nie idzie z Irkiem a ma Tron Bhaala to wystarczy przyzwać planetara i on już sobie poradzi w pojedynkę, ale to trochę lamerski sposób ;]

   

  Mieszkaniec | Komentarzy: 7
  Temat: Ja BG I przeszłam z małym o...
  Dodany: 15.08.2009 o 15:26  

  Ja BG I przeszłam z małym oszustwem, poniewarz kodem przywołałam bandę Drizzitów i napuściłam je na Sarevoka. BG II chcę jednak przejść uczciwie ;D

   

  Mieszkaniec | Komentarzy: 162
  Temat: Po co używać takiego cheatu...
  Dodany: 16.08.2009 o 14:10  

  Po co używać takiego cheatu w walce z Sarevokiem, skoro za pomocą Różdżki Przywołania Potwora możemy sobie wezwać tyle mięsa armatniego, że Sarevok nawet nie zdąrzy do nas podejść przedzierając się przez ich zastępy, a my możemy go ubić z dystansu. Żeby sobie sprawę maksymalnie ułatwić możemy jeszcze użyć czaru Nienaruszalna Strefa Otiluke'a, wtedy mamy trochę czasu na przygotowanie się do walki np. na zabicie pomocników Sarevoka i wezwanie odpowiedniej ilości przywołańców. Jak widać gra sama w sobie stwarza duże możliwości, niekoniecznie trzeba szukać pomocy w kodach :)

   

  Mieszkaniec | Komentarzy: 23
  Temat: Jak wciskam [Ctrl]+[spacja]...
  Dodany: 02.04.2010 o 0:04  

  Loxin
   

  Wędrowiec
  Temat: Ja jako mag rzuciłem zatrzy...
  Dodany: 03.07.2011 o 22:26  

  Ja jako mag rzuciłem zatrzymanie czasy (czar) i przywołałem potwory, poteam te potwory zabiły balora i te inne bestie i iluzję IRKA potem wskszesiłem zapitych uleczyłem się i rzuciłem prawdziwe widzenie potem podeszłem do IRKA rzuciłem zatrzymanie czasu (zwój) i zamieniłem się w zbójcę zaczołem go walić potem miał poważne obrażenia i dosiekałem innymi myślę że dobry sposób

  GOLASik
   

  Wędrowiec
  Temat: Ja tam osobiście go zbiłem ...
  Dodany: 08.11.2011 o 16:41  

  Ja tam osobiście go zbiłem głównie Edwinem ;] Zrobiłem wszystkie możliwe do zrobienia questy (też wszystkich postaci), więc miałem wysoki poziom i tylko bawiłem się zaklęciami, a resztą teamu biłem z dystansy i minimalnie wspomagałem się Janem :D jakieś tam drobne zaklątka :P Nieco za łatwa walka moim zdaniem ;]

    
   

  Mieszkaniec | Komentarzy: 1
  Temat: Czemu w ogóle ktokolwiek uż...
  Dodany: 11.01.2013 o 12:42  

  Czemu w ogóle ktokolwiek używa kodów? Czy to taka przyjemność przejść grę po najmniejszej linii oporu? Lepiej już poziom trudności sobie zredukować.
  Ja gram na poziomie szaleńczym i mam taką ambicję, aby każdego przeciwnika pokonać na tym poziomie i czasami schodziło mi naprawdę długo, dużo wczytywań gry, zanim się uporałem np. ze smokami.
  Apeluję więc do wszystkich, gra jest dużo, dużo bardziej przyjemna, jeżeli przechodzi się ją w uczciwy sposób.

  Teyeris
   

  Wędrowiec
  Temat: Ja na okrągło padam ofiarą ...
  Dodany: 30.05.2013 o 15:39  

  Ja na okrągło padam ofiarą bugów (dlaczego akurat wtedy, kiedy przechodzę całą sagę jedną postacią na poziomie szaleńczym ;c) - wtedy tylko używam kodów. Np. straciłem wszystkie przedmioty z torby przechowywania. No to co najważniejsze odzyskałem kodem, a to co miałem zamiar sprzedać, zamieniłem w AddGold - sumka pi razy oko. Mimo to polecam granie na możliwie najwyższym poziomie trudności ^^

    
   

  Mieszkaniec | Komentarzy: 4
  Temat: Zabijam Irenicusa i nic sie...
  Dodany: 25.06.2014 o 16:12  

  Zabijam Irenicusa i nic sie nie dzieje, wczytywalem gre i za kazdym razem to samo ;/ Ktos tak mial?

    
   

  Mieszkaniec | Komentarzy: 4
  Temat: Juz to rozwiazalem, on po p...
  Dodany: 25.06.2014 o 17:05  

  Juz to rozwiazalem, on po prostu znika i czeka w innym koncie mapy ,a iluzje zostawia. Nie ma bledu :)  Ten artykuł skomentowano 11 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  Pseudonim
  E-mail
  Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
  Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw