Neverwinter Nights 2  Neverwinter Nights 2


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  2011 z Neverwinter Nights 2
  10.01.2011 o 22:06 / Dodał: Shar
  Od początku nowego roku minęło już dziesięć dni, czas więc na pierwszą styczniową aktualizację! Co jest jej przedmiotem? Ano Neverwinter Nights 2, lubiany przez graczy (15. miejsce w twierdzowym rankingu) sequel znanej produkcji BioWare. Dokładniej mówiąc, mamy do zaoferowania dalszy ciąg solucji do tejże gry, przygotowany przez wojjoo'a. Z jego pomocą poznamy tajemnice pokonania lokacji od ciemnej Jaskini na bagnach, aż po pokład Morskiego Widma. Przezwyciężymy wszystkie kłopoty, na jakie trafimy po drodze, i w porę dowiemy się o czyhających na naszych bohaterów pułapkach! Teksty te szczególnie przydadzą się początkującym graczom, którzy napotykają w grze problemy, choć nie wątpimy, że starzy wyjadacze także znajdą tam nowe informacje.

  Gorąco zachęcamy do lektury!
  Patch 1.23PL + hotfix jest już gotowy!
  28.08.2009 o 21:42 / Dodał: Yeslick
  Niedługo po wydaniu angielskiej wersji, Polacy już mogą cieszyć się z wydania patcha 1.23 + hotfix, zestawu poprawek do znanego cRPG - Neverwinter Nights 2! Patch wprowadza nowy element dla serwerów - autodownloader. Będzie on automatycznie pobierał potrzebne pliki do gry, tuż przed wejściem do gry i tym samym zastąpi znany już program WorldGate. Patch 1.23 to również spory szereg poprawek w działaniu gry:

  - modyfikacja systemu SecuRom. Rozwiązuje problemy niektórych graczy z BSoD, które pojawiały się w wersji 1.23; obecność płyty w napędzie nie jest już wymagana do gry
  - poprawki kompatybilności dla układów AMD Athlon XP
  - dodanie kolumny Instant Feats do feats.2da
  - zniesienie limitu 2 GB w Toolsecie przy wybieraniu plików do Autodownloader
  - drobne poprawki Toolset  Wielkie podziękowania należą się RobeNowi, który kolejny raz uszczęśliwia Graczy oddając patcha na czas. Dziękujemy i pozdrawiamy!

  Tutaj możesz, Drogi Wędrowcze, pobrać finalną wersję patcha
  Neverwinter Nights: Wrota Zachodu z DRM
  04.05.2009 o 23:49 / Dodał: Orish
  Ossian Studios, twórcy modułu Mysteries of Westgate do Neverwinter Nights 2, poinformowało, że ich produkcja posiada DRM, który pozwala na instalację gry jedynie na trzech komputerach. Na szczęście na tym samym pececie można ją instalować dowolną ilość razy, oczywiście z wyjątkiem sytuacji, w której wymienimy hardware. W przypadku przekroczenia limitu, trzeba będzie skontaktować się z CD Projekt w celu odblokowania możliwości kolejnych instalacji. Pełne oświadczenie twórców w rozwinięciu wieści.
  Neverwinter Nights 2 - ostateczna data polskiej premiery SoZ i MoW
  21.04.2009 o 23:46 / Dodał: Orish
  W końcu znamy ostateczną datę polskiej premiery dodatku Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (Gniew Zehira) oraz oficjalnego modułu Mysteries of Westgate (Wrota Zachodu). Wcześniejsze niejasne informacje zostały potwierdzone w planie wydawniczym na gram.pl i teraz wiemy już na pewno, że gry te ukażą się u nas 30 kwietnia. Można je będzie kupić w jednym pakiecie albo osobno.
  NwN2: Mysteries of Westgate na świecie 29 kwietnia
  18.04.2009 o 23:24 / Dodał: Orish
  Po wielu opóźnieniach i spekulacjach znamy wreszcie ostateczną datę światowej premiery oficjalnego modułu do Neverwinter Nights 2 - Mysteries of Westgate (pol. Wrota Zachodu). BioWare zapowiedział ją na 29 kwietnia bieżącego roku. Dla nas jest to ważne o tyle, że teraz wszystko zależy od CD Projekt i od tego, czy wywiąże się ze swoich deklaracji, że gra ukaże się w Polsce 30 kwietnia.