Risen 2


Ekwipunek

Działy gier » Risen 2 » Dział przedpremierowy
Autor: Schadow
Utworzono: 30.05.2011
Aktualizacja: 30.05.2011

Ekwipunek

Bronie

W Risen 2 Bezimienny będzie piratem z prawdziwego zdarzenia, więc wyposażymy się w pistolety, strzelby czy kordelasy. Niestety coś za coś, a mianowicie nie ujrzymy kosturów, tarcz, kusz czy łuków. Piranie mocno ograniczyły nam wybór ekwipunku, ale przynajmniej możemy sobie postrzelać. Bronie palne staną się bardzo ważnym elementem gry i śmiem twierdzić, że walka dystansowa po raz pierwszy w gothicopodobnych produkcjach nabierze praktyczności, której brakowało w poprzednich tworach PB. Do walki wręcz będziemy używać wszelakiej maści rapierów, kordelasów czy też innych pirackich broni. Dużo wskazuje na to, że niewiele broni dwuręcznych spotkamy podczas gry, osobiście myślę, iż w Risen 2 nie będzie takiego oręża. To tyle ogółem, przejdźmy do przykładów:


 Żniwiarz - Bardzo ostre ostrze. Kto raz dotknął jego klingi, ten nigdy już tego nie zapomni. Więzienny krab - Proste ostrze wykonane z niskiej jakości materiałów, dlatego szybko się łamie. Gruba Olga - Najpotężniejszy i największy pistolet, jaki stworzono. Kabumm!!! Bliźnięta - Lżejsze niż zwykłe, ale są dwa, podwójna szansa na trafienie. Kaldersky - Nowe wykonanie daje większą stabilność i penetrację pocisku. Strzelba okrętowa - Stworzony do bitew na morzu, niezwykle solidny.

Legendarne przedmioty

Legendarne przedmioty będą to po prostu bronie czy części zbroi, które posiadają specjalne właściwości i bardziej rozwinięty opis. Tu mamy trzy ich przykłady:

 Hak (ręczny) - to właśnie jest druga ręka jednorękiego Willi'ego. Odkąd ją nosił, jego przeciwnicy byli  śmiertelnie zaskoczeni... dosłownie.
 Bonus: Zwiększa zdolność władania bronią ciętą wszelakiego rodzaju.


 Pętla - ta pętla była rozdarta podczas jednej z bitew piratów.
 Bonus: Zwiększa zdolność posługiwania się muszkietami.

 Lupa - śliczna, ręcznie robiona dla pewnej pięknej pani. Została skradziona przez tych piekielnych  piratów.
 Bonus: Zwiększa twoją wiarygodność.

Pancerze

W Risen 2 zbroje podzielone zostaną na wiele elementów, dzięki czemu co chwilę znajdziemy nową część pancerza. Pojawią się także ubrania, których będzie o wiele więcej niż w jedynce.
Komentarze

Ten artykuł skomentowano 0 razy.
Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.
Ten artykuł skomentowano 0 razy.
Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


Pseudonim
E-mail
Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw