Risen 2


Frakcje

Działy gier » Risen 2 » Dział przedpremierowy
Autor: Schadow
Utworzono: 14.05.2011
Aktualizacja: 21.05.2011

We wszystkich produkcjach Piranha Bytes mogliśmy spotkać różne frakcje, których członkami zostawaliśmy podczas rozgrywki. Risen 2 będzie kontynuował tę tradycję. Niewiele informacji na ten temat udostępniło nam PB, ale postaram się nieco przybliżyć wam, jak to ma wyglądać.


Inkwizycja
Pamiętamy Inkwizytora Mendozę, który niepodzielnie sprawował władzę, a jego podwładni nie mieli za wiele do gadania. W Risen 2 wyobrażenie Inkwizycji ulegnie zmianie. Frakcja ta swoją siedzibę ma na Calderze w Kryształowej Twierdzy (Wulkaniczna Twierdza w jedynce, Kryształowa w dwójce, ciekawe, co będzie w trójce), gdzie ci, którzy przeżyli, starają się stawić opór Mrocznej Fali. Jednym z ważniejszych członków tej organizacji jest Carlos, znany nam z pierwszej części gry, znowu pełni rolę przywódcy Caldery. Obrona staje się coraz bardziej rozpaczliwa, gdyż statki z towarami nie docierają do miasta w jednym kawałku. 

Zapomnijmy o machaniu kosturem, gdyż nie będą one dostępne w grze. Inkwizycja potrzebuje bohatera z krwi i kości, oferuje wyszkolenie godne prawdziwego wojownika, a w zamian chce jedynie, abyśmy uratowali świat.


Piraci
Wiadomo nie od dziś, że gdzie wyspy, tam i piraci, dlatego w drugiej części gry nie może ich zabraknąć. Wszystko wskazuje na to, że w Risen 2 będziemy mogli wstąpić w szeregi wilków morskich, gdyż to oni znają sposób na bezpieczne przemierzanie morza, przynajmniej tak głosi plotka. Na pewno pamiętamy kapitana Romanowa i Patty, którzy szukali sławnego Gregoriusa Stalobrodego. Dziewczyna nie miała wiele szczęścia, gdyż podczas podróży rozbił się jej statek, jednak wie ona, gdzie jest jej ojciec i zamierza się z nami tą wiedzą podzielić. Znajdziemy go w obozie piratów i właśnie w tym momencie będziemy mogli się do nich przyłączyć. Twórcy gry zapewniają też, że nie są to "Piraci z Karaibów", ale zwykli bandyci, którzy grasują na morzu.


Czarownicy voodoo?
Może będziemy mogli wstąpić do jeszcze jednej frakcji, która wprowadzi nas w tajniki magii voodoo, gdyż w Risen 2 nie spotkamy już run czy kryształów. 

To tyle na ten temat, ponieważ Piranie konsekwentnie nie ujawniają nam żadnych informacji o organizacjach, do których będziemy mogli się przyłączyć.Komentarze

Ten artykuł skomentowano 1 raz.
Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


Bananas
 

Wędrowiec
Temat: Szkoda, że nie będzie kostu...
Dodany: 25.05.2011 o 14:50  

Szkoda, że nie będzie kosturów :/Ten artykuł skomentowano 1 raz.
Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


Pseudonim
E-mail
Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw