Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 The Bard's Tale • Ukryte Urwisko (Farma Finna) • INSIMILION

  The Bard's Tale » Solucja


  Ukryte Urwisko (Farma Finna)

  Działy gier » The Bard's Tale » Poradniki » Solucja
  Autor: Zak
  Utworzono: 11.07.2008
  Aktualizacja: 15.08.2008

  Mapa lokacji

  Miejsca godne uwagi

  • Wejście do magazynu
  • Księga zapisu
  • Świątynia Caleigh
  • Farma Finna
  • Przejście do Kirkwall

  Solucja

  Na początku porozmawiaj z Bodbem, od którego dowiesz się o wybrańcu i pięknej księżniczce Caleigh. Po rozmowie Bodb zaprowadzi Cię do świątyni [3], gdzie odbędzie się pewien rytuał.
  Teraz musimy udać się na południe, na farmę Finna [4]. Dobrze przeszukaj tę lokację, a znajdziesz martwego wybrańca. Za odnalezienie go dostaniesz Zbroję Dębowego Liścia, 275 PD, a trowy zaśpiewają Ci kolejną piosenkę.
  Po wysłuchaniu tego bardzo optymistycznego utworu, udaj się na farmę. Niezależnie od tego, jak przeprowadzisz rozmowę, będziesz musiał udać się do karczmy w Kirkwall, aby porozmawiać z niejakim Connorem. Po załatwieniu sprawy z mężczyzną, udaj się z powrotem do Finna. Farmer powie Ci o koniu, który nosi dzwonek potrzebny do wykonania zadania. Zwierzę nie powinno sprawić Ci żadnych kłopotów (do czasu). Gdy będzie już po wszystkim, udaj się do świątyni, aby porozmawiać z Caleigh. Po krótkiej konwersacji, czterech Bodbów zaprowadzi Cię do bram Wysokiego Gaju.


  Komentarze

  Ten artykuł skomentowano 0 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.
  Ten artykuł skomentowano 0 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  Pseudonim
  E-mail
  Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
  Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw