Wieść


  Baldur's Gate: Enhanced Edition

  15.03.2012 o 20:51 / Dodał: wojjoo

  Informacja dla wszystkich, którzy z powodu znacznego zainteresowania graczy nie są w stanie dostać się na stronę baldursgate.com - studio Overhaul Games planuje wydać w wakacje odświeżonego klasyka - Baldur's Gate: Enhanced Edition.
  Na czym to odświeżenie ma dokładnie polegać, jeszcze nie wiemy. Na pewno będzie to coś więcej niż połączona saga na silniku drugiej części, czym gracze mieli okazję cieszyć się od lat za pomocą odpowiednich modyfikacji.

  Gdy tylko wiadomo będzie coś więcej, zostaniecie przez nas o tym poinformowani. Jak myślicie, co takiego panowie z Overhaul Games planują, co  może spodobać się graczom i jednocześnie nie wzbudzi niesmaku u fanów serii? Czy może okazać się, że lepiej było zostawić starego, dobrego "Baldura" w spokoju? 

  //aktualizacja//

  "Atari, Wizards of the Coast, and Overhaul Games are pleased to announce work has begun on the Enhanced Edition of Baldur’s Gate and Baldur’s Gate II.

  Since its initial release in 1998, Baldur’s Gate has entertained millions of fans around the globe, and has received countless awards. This classic saga of mystery, intrigue, and adventure has set the standard for Dungeons & Dragons® computer roleplaying games ever since. 

  Overhaul Games has assembled a talented team of artists, programmers and designers to enhance this timeless classic. To remain true to the spirit of the game, the team includes original Baldur’s Gate developers. 

  Baldur’s Gate: Enhanced Edition™ and Baldur’s Gate II: Enhanced Edition™ will feature a re-forged version of the Infinity Engine with a variety of modern improvements. 

  Further details regarding platforms, content, etc. will be released later."


   


  Zatem mamy już jasność - szykuje się zarówno Baldur's Gate: Enhanced Edition jak i Baldur's Gate II: Enhanced Edition, na przerobionym silniku Infinity Engine i z "różnymi nowoczesnymi ulepszeniami". Pozostaje czekać jeszcze na informacje na temat platform, na którą tytuły będą wydane, no i na wakacje.
  Źródło: gamebanshee.com
  Dodaj do Facebook Dodaj do Wykop Dodaj do Twitter

  Komentarze

  Tę wieść skomentowano 4 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  Avatar szczypiorofix  
  szczypiorofix  
  Mieszkaniec | Komentarzy: 10
  Temat: ... i gitara :) oby tylko n...Dodany: 15.03.2012 o 21:06  

  ... i gitara :) oby tylko nie przesadzili z "ulepszeniami"

  Avatar Aldarion  
  Aldarion  
  Mieszkaniec | Komentarzy: 31
  Temat: Czekałem na tą wiadomość ki...Dodany: 16.03.2012 o 9:43  

  Czekałem na tą wiadomość kilka lat :)

  Avatar Meehow  
  Meehow  
  Obywatel Insimilionu | Komentarzy: 5
  Temat: Pożyjemy -- zobaczymy, choć...Dodany: 20.03.2012 o 1:19  

  Pożyjemy -- zobaczymy, choć nie ukrywam, że jestem nastawiony sceptycznie.

  Brak avatara
  Allard 
  Wędrowiec
  Temat: Eeee to lipa. Można było si...Dodany: 15.04.2012 o 13:56  

  Eeee to lipa. Można było się domyślić, że wydane będzie jako 2 osobne gry, bo więcej kasy można na tym zgarnąć. A ulepszenia pewnie będą pewnie jedynie takie, że lepsze graficznie filmiki. Pewnie nie tkną animacji postaci, które jak się przyjrzeć to miały swoje małe błędy (stojąc na lewo miecz w prawej ręce, na prawo w lewej choć też powinno w prawej).  Tę wieść skomentowano 4 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  Pseudonim
  E-mail
  Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
  Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw