Wieść


  Tajemnice Nordmaru

  06.07.2010 o 15:02 / Dodał: Serail

  Modyfikacje są nieodłącznym elementem gier, które cieszą się popularnością. Społeczność fanów zawsze stara się poprawić w swoich amatorskich produkcjach błędy znajdujące się w finalnych produktach, znajdujących się na półkach sklepowych. Czasami są to nowe, lepsze modele, kiedy indziej dodatkowe zadania. Jednak raz na jakiś czas grupka zapaleńców postanawia stworzyć na silniku gry tytuł mogący konkurować z wysokobudżetowymi grami. Tak właśnie było w przypadku Nordmarians Team i ich Tajemnic Nordmaru. Modyfikacji do pierwszej części Gothica, która opowiada o losach syna zaginionego kupca. Więcej w rozszerzeniu.

  Jego główna część będzie się odbywała w jednym z miast znajdujących się w południowych rejonach Nordmaru, na dawniej często uczęszczanym szlaku handlowym prowadzących przez przełęcze w serce gór. Lata świetności tego starego kraju już minęły, jednak nadal urzeka on wielu swoim pięknem i licznymi bogactwami naturalnymi, do których należą rzadkie gatunki drewna i ziół, metale szlachetne i przede wszystkim magiczna ruda, której sposoby przetapiania bez utraty magicznych właściwości znają tylko tutejsi kowale. W prologu wcielamy się w postać syna wędrownego kupca, który od dawna nie wrócił ze szlaku. Chcemy udać się na poszukiwania, jednak trwa sroga zima i nikt w obawie o własne życie nie chce opuszczać murów miasta, a co dopiero udawać się głęboko w góry. Nieoczekiwanie, w mieście pojawia się grupa tajemniczych przybyszów, którzy za wszelką cenę chcą wynająć kogoś doświadczonego na przewodnika w drodze na Północ...


  Tak wygląda zarys fabuły prologu, przygotowywanego przez grupę. O samej modyfikacji wiadomo niewiele, aczkolwiek warto przyjrzeć się screenom moda, które wyglądają naprawdę apetycznie i wykorzystują poczciwy silnik G1 do maksimum.
  Pytania autorom moda zadać możecie na tym forum.

  Dodaj do Facebook Dodaj do Wykop Dodaj do Twitter

  Komentarze

  Tę wieść skomentowano 0 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.
  Tę wieść skomentowano 0 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  Pseudonim
  E-mail
  Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
  Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw