Wieści »Risen 2 - skład polskiej edycji kolekcjonerskiej
20.03.2012 o 11:02 / Dodał: Serenity
Logo Insimilion
Informacja prasowa: Cenega ujawnia skład polskiej edycji kolekcjonerskiej gry Risen 2: Mroczne Wody. Edycja kolekcjonerska będzie dostępna w wybranych sklepach internetowych. Z roszerzenia newsa dowiecie się, co wejdzie w jej skład.
Risen 2 - gra wyjdzie jednak szybciej
15.03.2012 o 18:46 / Dodał: Aharo
Logo Insimilion
Niedawno słyszane plotki na temat przesunięcie premiery gry Risen 2: Ciemne Wody okazały się na szczęście nieprawdziwe. Gra wyjdzie 27 kwietnia na PC. Konsolowcy jednak poczekają do 25 maja.
Premiera gry Risen 2 przełożona
11.03.2012 o 16:25 / Dodał: Aharo
Logo Insimilion
Już niedawno doszły nas słuchy, iż premiera gry Risen 2 ma zostać przełożona na maj. Dziś na oficjalnym forum Deep Silver zostało to potwierdzone. Gra wyjdzie na wszystkich konsolach 22 maja (Ameryka Północna), oraz 25 (Europa).  
Risen 2 w trzech wymiarach
07.03.2012 o 17:09 / Dodał: Serenity
Logo Insimilion
Informacja prasowa: Cenega z przyjemnością informuje, że gra Risen 2: Mroczne wody zapewni pełne wsparcie dla technologii 3D Vision firmy Nvidia.
Risen 2 - skrzynia Stalowobrodego otwarta
05.03.2012 o 17:19 / Dodał: Aharo
Logo Insimilion
Deep Silver, wydawca gry Risen 2: Dark Waters ogłosił zawartość największej edycji kolekcjonerskiej gry.  Aktualnie wiadomo, że ta edycja ma pojawić się tylko w Niemczech.  Opis przedmiotów w rozwinięciu newsa.
Risen 2: Mroczne Wody - szczegóły fabuły znane
29.02.2012 o 15:34 / Dodał: Aharo
Logo Insimilion
Serwis gamezilla.pl opublikował artykuł, z którego możemy dowiedzieć się wielu interesujących informacji na temat nowej odsłony gry Risen.  
Risen 2: Dark Waters - gameplay z minigrami
26.02.2012 o 16:01 / Dodał: Aharo
Logo Insimilion

Serwis gamezone.com opublikował wywiad z Peterem Brolly z Deep Silver. We fragmentach filmu możemy zobaczyć minigry z Risen 2

Adam „Nergal” Darski w Risen 2: Dark Waters
17.02.2012 o 17:19 / Dodał: Serenity
Logo Insimilion
Informacja prasowa: Cenega z przyjemnością informuje, że w grze Risen 2: Dark Waters wystąpi Adam „Nergal” Darski, wokalista znanego na całym świecie death metalowego zespołu Behemoth.
Kolejni aktorzy w polskiej wersji językowej Risen 2™: Dark Waters
13.02.2012 o 14:42 / Dodał: Serenity
Logo Insimilion
Informacja prasowa: Cenega z przyjemnością prezentuje kolejne próbki głosów aktorów biorących udział w tworzeniu polskiej wersji językowej  Risen 2: Dark Waters.
Risen 2: Dark Waters - posłuchaj głosów aktorów
10.02.2012 o 12:05 / Dodał: Orish
Logo Insimilion
Informacja prasowa: Cenega z przyjemnością prezentuje próbki głosów aktorów, biorących udział w lokalizacji gry. Są wśród nich osoby znane fanom serii Gothic, udzielające głosu postaciom z poprzednich części sagi.
Skład edycji kolekcjonerskiej z Risen 2 już znany
06.02.2012 o 22:44 / Dodał: Aharo
Logo Insimilion
Firma Deep Silver zaprezentowała skład edycji kolekcjonerskiej gry Risen 2: Dark Waters.
Nowe screeny z Risen 2
06.02.2012 o 0:44 / Dodał: Orish
Logo Insimilion
Kazachski serwis gothic-game.kz opublikował osiem screenów Risen 2: Dark Waters, które pojawiły się w zapowiedzi w lutowym numerze miesięcznika GameStar.
Tworzenie animacji w Risen 2
06.02.2012 o 0:11 / Dodał: Orish
Logo Insimilion
W sieci pojawił się kolejny materiał z serii „The Making of Risen 2”. Ludzie z Piranha Bytes zajęli się tym razem kwestią animacji. Wyjaśniają oni, jak zmienił się system w stosunku do poprzedniej części, i pokazują proces ich tworzenia.
Piraci atakują, czyli wysyp informacji z oficjalnej strony Risen 2.
11.08.2011 o 22:43 / Dodał: Schadow
Logo Insimilion
Twórcy Risen 2: Darkwaters, w zwiąku ze zbliżającym się Games Comem, postanowili wypuścić coraz więcej informacji na temat gry. Oficjalna strona, która do tej pory świeciła pustkami i nie dostarczała nam wiele wiadomości, została pokaźnie zaktualizowana. Teraz możemy nieco dowiedzieć się o historii, świecie czy też bohaterze gry. Pojawił się także nowy trailer, który możecie obejrzeć w naszej wideotece.Aktualizacja: Teraz tłumaczenia można znaleźć na początku poszczególnych artykułów. Historię w zarysie fabuły i analogicznie świat i bohater.
Nowe wieści od piratów - Risen 2
04.08.2011 o 0:51 / Dodał: Schadow
Logo Insimilion
Ostatnio niewiele mówiło się o nowej produkcji Piranha Bytes - Risen 2: Darkwaters, ale mimo to poznaliśmy parę nowych faktów z gry, a także dostaliśmy 3 nowe screeny. Warto nadmienić, że gra będzie dostępna na Steam'ie i wykorzysta jego system ochrony, po resztę informacji zapraszam do odpowiedniego artykułu, a screeny możecie obejrzeć w naszej galerii.
Dział Risen 2 ukończony!
13.07.2011 o 9:12 / Dodał: Schadow
Logo Insimilion
Nasza Twierdza dopiero nie dawno wzbogaciła się o kolejny dział, a już następny doczekał się aktualizacji. Dział Risen 2: Darkwaters został ukończony i wzbogacony o podstawowe informacje o grze, bestiariusz przepremierowy, dzięki któremu przekonamy się co w trawie piszczy. Nie zabraknie też kilka słów o naszym bohaterze, a znane fakty i galeria  zostały zaktualizowane. Autorem jestem ja, Shadow of Death.  Czy to koniec tekstów o Risen 2? Zdecydowanie nie. Jeden z naszych redaktorów jest już w trakcie pisania felietonu o ewolucji tego tytułu. Artykuły znajdujące się już na stronie będą aktualizowane na bieżąco.
Risen 2 - wieści z E3
08.06.2011 o 8:36 / Dodał: Schadow
Logo Insimilion
Dopiero co zaczęły się targi E3, a już Deep Silver i Piranha Bytes stały się bardziej otwarte i wypuściły nowe informacje na temat Risen 2: Darkwaters. Twórcy gry ogłosili, że premiera gry przesunie się i będzie miała miejsce dopiero w 2012 roku (w pierwszym kwartale), ale to jedyna zła wiadomość jaką przynoszą nam targi. Potwierdziły się za to informacje, iż będziemy mieli własny statek, którym przemierzać będziemy świat. Nie obyło się także bez nowych screenów, które można obejrzeć w naszej galerii.
Nowy wywiad z Dorbelecem
24.05.2011 o 21:59 / Dodał: Schadow
Logo Insimilion
Games Reactor przeprowadził dzisiaj wywiad z Danielem Oberlerchnerem, na temat nowej gry Piranha Bytes, Risen 2: Darkwaters. Dorbelec (jego nick) w swoim wywiadzie nie mówi nam nic nowego, z wyjątkiem tego, że wśród pirackiego arsenału będą shotguny. Wywiad możemy obejrzeć w oryginalnej - angielskiej wersji w naszej wideotece
Nowy dział w Twierdzy
22.05.2011 o 21:07 / Dodał: Schadow
Logo Insimilion
Piraci do abordażu, na Twierdzę! W dniu dzisiejszym chciałbym poinformować, że Insimilion zyskał nowy  przedpremierowy dział. Tym razem jest to nowa gra Piranha Bytes Risen 2: Darkwaters, czyli cRPG w pirackim wykonaniu. Na razie możemy przeczytać zapowiedź, znane fakty i krótkie opisy, autorem jestem ja, czyli Shadow of Death. Ponadto możemy rozwiązać quiz i obejrzeć wywiady z gry. Gorąco zapraszam do czytania i zapewniam, że już niedługo pojawią się kolejne teksty.
Wywiad z Bjornem Pankratzem
21.05.2011 o 23:56 / Dodał: Schadow
Logo Insimilion
Niemiecki magazyn Gamers Global umieścił na swoich łamach wywiad z Bjornem Pankratzem. Tym razem z rzeczy nowych dowiadujemy się przede wszystkim, że wybór frakcji nie będzie aż tak twardego podziału jak to miało miejsce w poprzednich produkcja Piranha Bytes. Z rzeczy nowych jest także zapewnienie, że w Risen 2: Darkwaters postacie niezależne będą bardziej dopracowane i więcej będzie od nich zależeć. Cały wywiad w języku niemieckim możemy obejrzeć pod tym adresem.


Na stronie wyświetlane jest 10 wieści na raz.
(1) · 2 · Starsze »