Wieści


  Solucja IwD2 Ukończona

  07.06.2003 o 13:48 / Dodał: Ahelor
  Nareszcie mogę z dumą poinformować iż solucja Icewind Dale II została pomyślnie przeniesiona z Zaginionej Karczmy. Zastosowałem wiele poprawek oraz udoskonaleń, więc serdecznie zapraszam.

  Nowa tapeta

  07.06.2003 o 13:38 / Dodał: Ahelor
  Galeria Insimilionu została powiększona o kolejną tapetę mojego wykonania. Nie jest to jakieś cudo, ale mam nadzieję że zagości na waszych pulpitach chociaż przez kilka dni.

  Magiczna Księga

  01.06.2003 o 22:13 / Dodał: Ahelor
  Magiczna Księga już działa, są w niej stare wpisy z Karczemnej Księgi Gości, lecz mam nadzieję że nowe też się pojawią. Dla nie obytych wyjaśniam że można tam pisać swoje opinie na wszelkie tematy. Serdecznie zapraszam.

  Solucja IwD2

  26.05.2003 o 18:25 / Dodał: Ahelor
  Dzisiaj przepisałem kolejne części solucji do Icewind Dale 2. Jak na razie zakończyłem na Wędrującej Wiosce, ale codziennie dodaje coraz to nowe miejsca. Chciałem także przy okazji wyjaśnić co oznacza błąd 404, który można zobaczyć podczas przeglądania zawartości Insimilionu. Otóż dział taki nie został jeszcze utworzony lub przeniesiony z Zaginionej Karczmy, więc należy go pominąć.

  Taktyki Walki

  26.05.2003 o 18:24 / Dodał: Ahelor
  W artykułach o Icewind Dale 2 można znaleźć nowy tekst o taktykach jakie można zastosować podczas ciężkich walk. Na razie są tam tylko dwie taktyki, ale z czasem będą nowe. Jeśli uważasz że twoja taktyka jest też dobra to napisz mi o niej.

  The Elder Scrolls III: Trójca

  25.05.2003 o 11:36 / Dodał: Ahelor
  The Elder Scrolls III: Morrowind wzbudza pośród graczy mieszane uczucia - jedni uważają go za najlepszą grę cRPG, inni zaś za największą porażkę roku. Ma on jednak swoją żeszę fanów i to dla nich pod koniec czerwca zostanie wydany oficjalny dodatek - The Elder Scrolls III: Tribunal który w polsce ukaże się z podtytułem Trójca. Dostępny będzie w cenie 59.90 PLN za co dostaniemy samą grę oraz mapę świata Morrowind.

  Zbrojownia IwD2

  21.05.2003 o 18:11 / Dodał: Ahelor
  Dział Zbrojownia IwD2 został zaktualizowany. Dodałem wiele brakujących przedmiotów, oraz poprawiłem błędy w już istniejących. Za kilka dni dodam kolejną porcję.

  Czary IwD2

  21.05.2003 o 18:10 / Dodał: Ahelor
  Jeszcze nie skończyłem przepisywać materiałów z Zaginionej Karczmy a już biorę się za dodawanie nowych rzeczy do Insimilionu. Otóż dział Czary IwD2 został mocno rozbudowany o dużą porcję czarów. Ten kto przedtem odwiedzał ten dział dobrze wie że przedtem nie było tam zbyt wiele czarów, ale w przeciągu kilu dni postram się to naprawić.

  Prace trwają

  17.05.2003 o 19:23 / Dodał: Ahelor
  Jak pewnie zauważyłeś przybyszu, Zaginiona Karczma już nie istnieje, zamiast niej jest Insimilion. ZK zostało zburzone, a na jego gruzach rośnie nowa potęga. Rośnie ona powoli, ponieważ muszę wszystko, co było w ZK przenieść do Insimilionu, a trochę tego jest. Jak na razie działa już Zbrojownia i cały dział poświęcony Zapomnianym Krainom. Mam nadzieję, że za kilka dni wszystko będzie już uruchomione.

  Lionheart

  17.05.2003 o 19:22 / Dodał: Ahelor
  Pewnie wielu z was słyszało już szepty o nowym RPG o nazwie Lionheart. Niewtajemniczonych informuję że gra ta została osadzona w "alternatywnej Ziemi w czasach, w których powinien nastąpić renesans, po magicznym kataklizmie". Gra będzie zarządzana sysytemem RPG SPECJAL (znany z Fallout'a) a oparta będzie na silniku Velocity (Zax). Gra wygląda bardzo dobrze jak na silnik 2D, ale na pewno nie grafika będzie jej plusem, lecz grywalność i klimat. Nad grą pracują panowie z Blac Isle orazReflexive, a w polsce wydana zostanie przez wszystkim znany CD Projekt. Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem.

  Shadows of Undrentide

  29.04.2003 o 21:45 / Dodał: Ahelor
  Każdy dobrze wie, że Neverwinter Nights osiągnęło ogromny sukces w Polsce jak i na świecie. Gra może wydawać się beznadziejna w single player, ale grając w sieci, można się zakochać. Wiedzą o tym napewno panowie z BioWare, którzy po licznych sukcesach NwN postanowili zrobić oficjalny dodatek o dźwięcznej nazwie Shadows of Undrentide. Jak informują producenci, w dodatku odwiedzimy Anauroch i ruiny Netheril. Mam nadzieję że będą one wyglądać lepiej niż Luskan. Dodane zostaną także nowe czry, jak Pięść Bigby'ego oraz Miażdżącą Dłoń Bigby'ego (czary z Tronu Bhaala). Dokopać będzie można także Fomorianom i Bazyliszkom. Fani NwN powinni czekać z utęsknieniem.

  Portrety do Baldur's Gate 2

  20.04.2003 o 15:06 / Dodał: Ahelor
  Niedawno znalazłem w internecie ciekawą stronę z portretami do Baldur's Gate 2 i nie tylko. Nie było by nic dziwnego w tym gdyby nie to, że portrety przedstawiają na przykład Angeline Jolie, Cameron Diaz, Jim Carrey, Arnolda Swarzenegg, Keanu Reaves lub Jacka Nicholsona. Nie są to jednak zwykłe portrety, lecz profesjonalnie przerobione na potrzeby gry. Stronę znajdziecie pod adresem www.karwal.dk/portraitportal - serdecznie zapraszam.

  Nowy system wieści

  19.04.2003 o 22:09 / Dodał: Ahelor
  Dzisiaj na życzenie Thufira zmieniłem system dodawania wieści do Zaginionej Karczmy. Teraz jest on bardziej jawny i wieści mogą być pisane przez każdego kto zostanie uznany za godnego. Jak by coś nie działało to wiecie gdzie pisać.

  Niestaty wszystkie starsze wieści zostały usunięte za co serdecznie przepraszamy.


  Na stronie wyświetlane jest 15 wieści na raz.
  « Nowsze · 1 · .. · 502 · 503 · (504) ·