Wieści »  Nowy patch do Vampire the Masquerade: Bloodlines
  17.04.2011 o 21:29 / Dodał: Darth Angel
  Logo Insimilion
  Na stronach serwisu The Patches Scrolls pojawił sie nowy nieoficjalny patch do Vampire the Masqeuarade: Bloodlines, opatrzony numerem 7.4. Plik wielkości 171 MB możliwy jest do ściągnięcia stąd, natomiast tutaj sprawdzicie listę wprowadzanych przez łatkę zmian.
  Nieoficjalny patch do Vampire: Bloodlines już jest
  21.09.2010 o 21:38 / Dodał: Serail
  Logo Insimilion
  Chociaż może bardziej pasowałoby tutaj wyrażenie "znowu jest". Na portalu GameBanshee opublikowano właśnie listę zmian, jakie wprowadza kolejny już fanowski patch do gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines, tym razem w wersji 7.1. Cóż, po tylu latach prac nad poprawianiem tej produkcji autorzy łatki skupili się głównie na zmianach kosmetycznych oraz usunięciu drobnych błędów, niewidocznych na pierwszy - a czasem i na drugi - rzut oka. Jednak jeśli ktoś lubi grać w pozycje, które nie irytują niedopracowanymi szczegółami, to warto się patchem zainteresować. A sam plik pobrać można stąd.
  Bloodlines pod lupą
  14.04.2010 o 9:20 / Dodał: Polinick
  Logo Insimilion
  Jeśli nie miałeś jeszcze kontaktu z Vampire: The Masquerade - Bloodlines, bo, bądźmy szczerzy, nie ma o tej grze wielu materiałów w Sieci, to teraz masz doskonałą okazję, gdyż zespół Gear Diary przygotował świetny przegląd wspomnianej produkcji, skupiając się nie tylko na dokonaniach twórców, Troika Games, ale także nieoficjalnych patchach i dodatkach.
  Bloodlines: Antitribu
  09.04.2010 o 18:36 / Dodał: Orish
  Logo Insimilion
  Jeszcze jeden mod do Vampire: The Masquerade - Bloodlines został zapowiedziany. Bloodlines: Antitribu, bo tak brzmi jego nazwa, przyniesie ze sobą całkowicie nową ścieżkę fabularną, siedem nowych klanów (czy raczej "anty-klanów"), nowe dyscypliny, bronie oraz reteksturowanie do FPP. Więcej informacji znajdziecie na stronie poświęconej modyfikacji.
  Fani Bloodlines w ofensywie
  09.04.2010 o 15:27 / Dodał: Orish
  Logo Insimilion
  Po raz kolejny w ciągu ostatnich dni przychodzi mi napisać o Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Tym razem jednak jest to coś naprawdę ambitnego. Jej fani uruchomili projekt Bloodlines Revival, który za cel stawia sobie przeniesienie całej gry na najnowszą wersję silnika Source od Valve. Żeby nie być gołosłownymi, opublikowali oni teaser prezentujący próbkę swoich możliwości. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.
  Nowe wieści o Bloodlines
  07.04.2010 o 12:52 / Dodał: Orish
  Logo Insimilion
  I znów ciekawe informacje dla tych, którym niedoceniona produkcja Troiki, Vampire: The Masquerade - Bloodlines, pozostaje bliska.

  Wyszła łatka integrująca najnowszy patch (v6.9) z modyfikacjami Camarilla i Companion Mod. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj.

  Ponadto pojawił się filmik prezentujący cutscenkę ze znajdującego się w produkcji Clan Quest Mod autorstwa Burgermeistera. Ma on dodać do gry parę nowych questów.
  Nowy patch do Vampire: Bloodlines
  06.04.2010 o 18:04 / Dodał: Orish
  Logo Insimilion
  Nasza twierdzowa gwardia wampirów z pewnością będzie zachwycona, ponieważ powstała kolejna wersja fanowskiego patcha do gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Download i informacje na temat łatki opatrzonej numerkiem 6.9 znajdziecie tutaj.
  Czas na polowanie
  04.03.2010 o 17:24 / Dodał: Erador
  Logo Insimilion
  Ale co będzie ofiarą? Moją propozycją są dwa smakowite kąski autorstwa Oricka Ravena dotyczące Vampire: the Masquerade - Bloodlines. Pierwszy z nich to obszerny poradnik prowadzenia postaci, z którego można dowiedzieć się, jak stworzyć i dobierać umiejętności dla naszego Spokrewnionego. Artykuł ten aż ocieka przydatnymi informacjami. Drugim z nowych tekstów jest opis tych niewielu pancerzy, jakie można znaleźć w Świecie Mroku.

  Więc ruszaj na łowy, wampirze...
  Patch 6.6 do VtM:B
  17.11.2009 o 20:22 / Dodał: Rey
  Logo Insimilion
  Kolejny z nieoficjalnych patchy do dzieła Troika Games - Vampire: the Masquerade - Bloodlines ujrzał właśnie światło dzienne. Sama łatka jest oznaczony numerkiem 6.6, a pobrać ją można stąd (lub uaktualnienie z 6.5 do 6.6 - z tego adresu). Lista zmian, w języku angielskim choćto graczom nie powinno przeszkadzać), znajduje się w rozwinięciu:
  Patch v6.5 do VtM:B - już jest
  18.09.2009 o 19:30 / Dodał: Rey
  Logo Insimilion
  Najnowszy z nieoficjalnych patchy do Vampire: the Masquerade - Bloodlines właśnie się ukazał. Można go znaleźć, razem z poprzednimi, na stronie Patches Scrolls.
  Krwawa Mary dla Wszystkich!
  05.08.2009 o 13:20 / Dodał: Rey
  Logo Insimilion
  Teraz już wszyscy mogą usiąść wygodnie w Confession i wypić po szklaneczce wódki z porcją hemoglobiny panny Marysi. Kroplą (czerwoną), która przelała czarę słodyczy jest poradnik znanego nam Toreadora o imieniu Orick Raven, w którym pisze on o tym jak wampiry grzebią się w elektronice. Kolejnym, niewątpliwie smakowitym, kąskiem są wysmażone przez szurniętego Malkavianina - Jaquana - opisy jego pobratymców. Jeżeli chcesz poznać prawdę o Oci, Aderonie, Silasie i reszcie osób znanych z forum ten opis na pewno Ci się spodoba. Zdrówko!
  Nowe 'Vampire: The Masquerade'
  10.04.2004 o 13:50 / Dodał: Pip-Boy
  Logo Insimilion
  Mam ogromną przyjemność powiadomić was, iż ma pojawić się nowa gra oparta na systemie "Wampir: Maskarada" wydawnictwa White Wolf Publishing pt. "Wampir: Maskarada - Bloodlines". Podobnie jak jej kultowa już poprzedniczka sprzed kilku lat "Vampire: The Masquerade - Redemption" ma zostać wydana przez Activision, ale jej twórcą jest firma Troika Games, która stworzyła do tej pory dwie znakomite gry - "Arcanum: Przypowieść o Maszynie i Magyi" oraz "Greyhawk: Świątynia Pierwotnego Zła"! Będzie to trójwymiarowe cRPG z połączeniem akcji działające na silniku "Source" czyli na tym na którym działać będzie "Half-Life"! Wart też wspomnieć, iż będzie to gra na podstawie znanego i lubianego papierowego RPG. Autorzy gry obiecują zatem znakomitą grafikę, dźwięk oraz przede wszystkim nieliniową fabułę (np. będzie można wcielić się w postać z dowolnego z siedmiu wampirzych klanów)! Angielska premiera tej gry prawdopodobnie odbędzie się już za kilka miesięcy, lecz jej polski dystrybutor jest na razie nie znany więc niewiadomo również czy będzie ona wydana w wersji PL, ale jeżeli tak to niewiadomo kiedy... Jednak czekać i mieć nadzieję na pewno warto! Trzymajmy zatem kciuki.


  Na stronie wyświetlane jest 10 wieści na raz.
  (1) · 2 · Starsze »