Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Drogowskaz • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Drogowskaz


  na niewielkim placu niedaleko wrót twierdzy dostrzegasz ogromny słup z licznymi przybitymi do niego deskami. To drogowskaz, a na każdej z desek jest nazwa i opis miejsca. Pod spodem widnieje jeszcze krótka notka: "Aby udać się do wybranego miejsca, należy dotknąć jego nazwę". A więc gdzie chcesz się udać?

  A może chciałbyś tu przybić i swój kawałek drewna? Napisz!  Współpraca
  Forum BioWorld

  Polecamy
  Gildia Miłośników FantastykiSerwis poświęcony ogólno pojętej fantastyce. Opowiadania, poezja, filmy, galeria czy humor - wszystko to znajdziesz na stronach Gildii Miłośników Fantastyki.
  Strona ta zrzesza wszytkich miłośników fantasy. Umożliwia zaprezentowanie się młodym talentom (pisarzom, rysownikom, poetom). Zawiera wiele materiałów do gier RPG, gro opowiadań, wierszy i bogatą galerię. Świetny klimat i fantastyczne istoty! Zapraszam.
  Mythai: Portal do świata Fantasy i RPGFantastyka i gry fabularne RPG. Darmowy system RPG Mythai! Czytaj, publikuj, rozmawiaj. Literatura fantasy, roleplaying i opowiadania SF!
  PODGKStrona poświęcona Fantastyce i RPG, znajdziecie tu opisy wielu światów fantasy, opowiadania, zdjęcia z sesji oraz wiele innych materiałów związanych z fantastyką.
  RPG WarsRPG Wars jest stroną poświęconom komputerowym grom RPG.
  Sfera UdrękiUniwersum Planescape: Torment. Poznaj wędrówkę Bezimiennego - legendarnego bohatera Sfer. Poznaj najciekawszą przygodę w dziejach gier cRPG. Witaj w Sferach. Witaj w Udręce.
  Wieża RamazithaPolska oficjalna strona sagi Baldurs Gate.
  Wieża SnówWieża Snów - kwartalnik o RPG w formacie pdf, przystępne i obszerne artykuły do wszytkich systemów, także autorskich, doskonałe ilustracje, działy recenzji, humoru, przygody, postaci. Wszystko o RPG.
  Diablo 1 Hellfire
  www.drachenfels.pl
  Kawerna
  Zakon Assassin's Creed
  Zielona Wieża