Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 TES IV: Oblivion • INSIMILION • Twierdza cRPG

  TES IV: Oblivion  TES IV: Oblivion


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Andoran: Prologue, czyli rosyjskie zabawy z Obkiem
  29.05.2011 o 22:05 / Dodał: Macrentofeth

  Na tesowym fejsbuku ukazał się trailer rosyjskiej modyfikacji do Obliviona - Andoran: Prologue. Jest on nakręcony na scenach z gry i można śmiało stwierdzić, że to co wykonali Rosjanie śmiało zahacza o profesjonalny deweloping gier. Sami nazywają Andorana RPG non-profit z otwartym światem. Z pewnością zauważyła to też Bethesda promując moda. Rozgrywka ma być nieliniowa, a fabuła opierać się na informacjach. Możemy zostać kim chcemy i wpływać na losy otaczającego nas świata. Brzmi świetnie - darmowy szczyt marzeń RPGowców. Ma wyjść on jeszcze w tym roku, w rosyjskiej i angielskiej wersji językowej. Zwiastun jest rosyjskojęzyczny. Zapraszamy do oglądania wideo, śmiało można czasami zapomnieć, że to jeszcze Oblivion...

  Trailer Andoran: Prologue

  Andoran.com - oficjalna strona projektu

  MOD DB - modyfikacja roku 2010 wybrana
  24.12.2010 o 12:04 / Dodał: Serail
  Już za tydzień pożegnamy rok 2010. Nie ukrywajmy, że przez ostatnie 358 dni działo się w branży wiele. Światło dzienne ujrzały produkcje, na które gracze czekali z niecierpliwością, inne tytuły zostały wreszcie oficjalnie zapowiedziane, ale chwila, jak sytuacja wygląda w świecie modyfikacji? Ano tutaj też jest ciekawie, gdyż największy portal poświęcony modyfikacjom do gier postanowił wyłonić najlepszego moda tego roku. Jaką produkcję wybrano? Nehrim: At Fate's Edge, dodatek fanowski do Obliviona, który naprawdę jest pozycją, którą każdy szanujący się fan serii TES musi zaliczyć. Pozostałych nominowanych możecie zobaczyć tutaj.
  Nehrim - ambitny mod do Obliviona już jest!
  13.09.2010 o 19:41 / Dodał: Serail
  Oblivion jest grą rozbudowaną, to akurat nie ulega wątpliwości. Przecież każda gra z serii TES jest znana z olbrzymiej swobody i ogromnego świata. Co stanie się jednak, kiedy pozycję tak wyjątkową postanowimy rozwinąć jeszcze bardziej? Powstanie Nehrim: At Fates Edge, modyfikacja, jakich niewiele jest na rynku. Wspomniany powyżej Nehrim ujrzał właśnie światło dzienne (niestety tylko w angielskiej wersji językowej) i zajmuje 1,6 GB, czyli całkiem sporo. Ale dlaczego uznaliśmy, że warto na łamach Insimilionu pisać o tym, a nie innym tytule? Otóż z kilku powodów, po pierwsze twórcy moda zaserwowali nam powrót do korzeni, czyli zabawę rodem z klasycznych cRPG, mnóstwo różnorodnych i oryginalnych zadań oraz fabułę, która nie polega na ratowaniu świata, lecz na czymś bardziej wyrafinowanym. A wszystkiego, czego potrzebujemy, by zagrać w Nehrima, to egzemplarz Obliviona zainstalowany na HDD. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.
  Czarowanie w Cyrodill
  23.08.2010 o 16:02 / Dodał: wojjoo
  Żywot maga nie polega jedynie na nieustannym gromadzeniu wiedzy i wykonywaniu kolejnych trywialnych zadań dla Gildii - jego nieodłącznymi elementami są również przygody, walka oraz różne niebezpieczeństwa. Co robić, gdy znane zaklęcia nie wystarczają, a przeciwnicy wydają się być wyjątkowo odporni na magię? Nic prostszego – należy stworzyć własne! Nowicjuszu, nim skierujesz swe kroki ku Uniwersytetowi Wiedzy Tajemnej, zapoznaj się z moimi poradami, dotyczącymi sztuki tworzenia czarów w TES IV: Oblivion. Być może ułatwią Ci one życie w niebezpiecznej krainie, jaką jest Cyrodill.
  Akcja TES V rozgrywa się 200 lat po Oblivionie?
  25.10.2009 o 21:59 / Dodał: Ingmar
  Greg Keyes jest autorem powieści zatytułowanej The Elder Scrolls: Infernal City. Jej akcja rozgrywa się czterdzieści lat po kryzysie związanym z inwazją sił Oblivionu i skupia na tytułowym piekielnym (a w dodatku latającym) mieście. Jaki to ma związek z tytułem newsa? Jak donosi Kotaku: na stronie wydawnictwa pojawiła się informacja, iż książka uzupełnia dwustuletnią dziurę czasową, powstałą między czwartą częścią serii, a następną grą, osadzoną w słynnym uniwersum. O ile "następna gra" nie jest jakimś MMO - właśnie otrzymaliśmy pierwszą konkretną informację, dotyczącą The Elder Scrolls V.