Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 TES III: Morrowind • INSIMILION • Twierdza cRPG

  TES III: Morrowind  TES III: Morrowind


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Morroblivion - że co?
  26.03.2011 o 17:13 / Dodał: Serail

  The Elder Scrolls: Morrowind, co tu się oszukiwać, jest grą kultową. Zapisała się ona w sercach setek tysięcy graczy na całym świecie dzięki wspaniałemu wykonaniu, oprawie audio-wizualnej oraz swobodzie serwowanej bohaterowi, który miał za zadanie uratować świat od zagłady. Niestety, lata lecą, a grafika się starzeje, przez co poczciwy Morrowind nie jest już tak atrakcyjny, jak dawniej. Wydawać by się mogło, że jest to przeszkoda nie do pokonania, gdyby nie grupka fanów, którzy postanowili odmłodzić odrobinę tę grę, zostawiając w niej to, co najlepsze, a podmienić grafikę na tę znaną z Obliviona. Czy się udało? Sprawdźcie sami.

  Niedawno opublikowano nową wersję moda w wersji 025, która umożliwia sprawniejszą instalację.  Można pobrać ją stąd. Mówcie sobie co chcecie, ale Morroblivion jest pozycją, z którą każdy fan TES-a powinien się zapoznać.

  Morrowind w nowoczesnej oprawie
  04.01.2011 o 18:44 / Dodał: Serail
  Seria The Elder Scrolls budzi sentyment w sercach wielu miłośników gier cRPG, jednak nie ukrywajmy, że to właśnie Morrowind jest najbardziej uwielbianą przez graczy częścią sagi, stąd też normalne jest, że fani co jakiś czas chcą powrócić na wyspę, gdzie znajduje się Czerwona Góra. Czy jednak archaiczna grafika nie będzie przeszkadzała części graczy? Nawet jeśli tak, to teraz nie należy przejmować się już tym problemem. Mamy wszakże modyfikację, która sprawia, że widoki znów urzekają pięknem, a postaci wydają się mniej kwadratowe. Jak na razie nie dysponujemy informacjami dotyczącymi tego, czy mod jest kompatybilny z polską wersją językową, jednak warto go zainstalować na próbę - nic nie stracimy, a sporo możemy zyskać.
  Porady do Morrowinda
  06.07.2010 o 23:39 / Dodał: Orish
  Do działu gry The Elder Scrolls III: Morrowind trafił właśnie zbiór kilku przydatnych rad. Karh dość obszernie opisuje m.in., jak poprawić stan finansowy i możliwości bojowe naszego bohatera. Serdecznie zapraszam.
  Bestiariusz Morrowinda
  16.05.2010 o 18:11 / Dodał: Orish
  Dzięki Eradorowi w naszym dziale Morrowind zagościł kompletny bestiariusz tej gry. Dziś dodałem do niego ostatnie teksty, opisy stworzeń wszelakich z dodatku Bloodmoon i specjalnych przeciwników z Tribunala. Mam nadzieję, że przyda się on wielu wędrowcom.
  Bestiariusz do Morrowind
  07.04.2010 o 14:13 / Dodał: Orish
  Regularne aktualizacje wracają na Insi. Dziś chciałbym Was zaprosić do zapoznania się z opisami potworów różnej maści, na które możemy natknąć się, grając w Morrowinda i dodatek Tribunal, czyli po prostu bestiariuszem autorstwa Eradora. Każdy z nich został opatrzony stosownym komentarzem, więc jeśli będziecie mieli jakieś problemy, wiecie, gdzie kierować swoje kroki.