Vampire: the Masquerade - Bloodlines  Vampire: the Masquerade - Bloodlines


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Nowy patch do Vampire the Masquerade: Bloodlines
  17.04.2011 o 21:29 / Dodał: Darth Angel
  Na stronach serwisu The Patches Scrolls pojawił sie nowy nieoficjalny patch do Vampire the Masqeuarade: Bloodlines, opatrzony numerem 7.4. Plik wielkości 171 MB możliwy jest do ściągnięcia stąd, natomiast tutaj sprawdzicie listę wprowadzanych przez łatkę zmian.
  Nieoficjalny patch do Vampire: Bloodlines już jest
  21.09.2010 o 21:38 / Dodał: Serail
  Chociaż może bardziej pasowałoby tutaj wyrażenie "znowu jest". Na portalu GameBanshee opublikowano właśnie listę zmian, jakie wprowadza kolejny już fanowski patch do gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines, tym razem w wersji 7.1. Cóż, po tylu latach prac nad poprawianiem tej produkcji autorzy łatki skupili się głównie na zmianach kosmetycznych oraz usunięciu drobnych błędów, niewidocznych na pierwszy - a czasem i na drugi - rzut oka. Jednak jeśli ktoś lubi grać w pozycje, które nie irytują niedopracowanymi szczegółami, to warto się patchem zainteresować. A sam plik pobrać można stąd.
  Bloodlines pod lupą
  14.04.2010 o 9:20 / Dodał: Polinick
  Jeśli nie miałeś jeszcze kontaktu z Vampire: The Masquerade - Bloodlines, bo, bądźmy szczerzy, nie ma o tej grze wielu materiałów w Sieci, to teraz masz doskonałą okazję, gdyż zespół Gear Diary przygotował świetny przegląd wspomnianej produkcji, skupiając się nie tylko na dokonaniach twórców, Troika Games, ale także nieoficjalnych patchach i dodatkach.
  Bloodlines: Antitribu
  09.04.2010 o 18:36 / Dodał: Orish
  Jeszcze jeden mod do Vampire: The Masquerade - Bloodlines został zapowiedziany. Bloodlines: Antitribu, bo tak brzmi jego nazwa, przyniesie ze sobą całkowicie nową ścieżkę fabularną, siedem nowych klanów (czy raczej "anty-klanów"), nowe dyscypliny, bronie oraz reteksturowanie do FPP. Więcej informacji znajdziecie na stronie poświęconej modyfikacji.
  Fani Bloodlines w ofensywie
  09.04.2010 o 15:27 / Dodał: Orish
  Po raz kolejny w ciągu ostatnich dni przychodzi mi napisać o Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Tym razem jednak jest to coś naprawdę ambitnego. Jej fani uruchomili projekt Bloodlines Revival, który za cel stawia sobie przeniesienie całej gry na najnowszą wersję silnika Source od Valve. Żeby nie być gołosłownymi, opublikowali oni teaser prezentujący próbkę swoich możliwości. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.