Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Jade Empire • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Jade Empire  Jade Empire


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Jeszcze poczekamy na Jade Empire 2
  07.04.2015 o 22:08 / Dodał: Ingmar
  Informacje o pracach nad kontynuacją Jade Empire pojawiają się w regularnych odstępach czasowych. Zwykle towarzyszy to ogłoszeniu przez BioWare produkcji kolejnej gry RPG. Wtedy media branżowe zaczynają sezon dzikich spekulacji, a wśród nominowanych tytułów zawsze pada także Jade Empire 2. Czy wreszcie wrócimy do orientalnych krain? Odpowiedź krótka brzmi: nie tym razem.
  Jade Empire 2... możliwe?
  25.09.2011 o 18:06 / Dodał: Mieszkaniec #5566
  Jak powiedział Ray Muzyka na Eurogamer Expo 2011, BioWare z chęcią by wróciło do Jade Empire. Problem w tym, że na obecną chwilę mają zbyt napięty plan wydawniczy, by zająć się także kontynuacją JE. I o ile nikt nie chce podać żadnych konkretnych informacji, pozwala to jednak przypuszczać, że w przyszłości znowu wyruszymy do Jadeitowego Królestwa. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje.
  Jak cało przejść przez Jadeitowe Imperium...
  24.09.2009 o 19:53 / Dodał: Rey
  Jadeitowe lub nefrytowe to właśnie tłumaczenie słówka "Jade", choć w polskiej wersji Jade Empire nie zostało przetłumaczone. Państwa Dalekiego Wschodu to kraina przesiąknięta orientalnym klimatem, ale także skomplikowana i pełna niebezpieczeństw. Właśnie kolejny z debiutantów, Mieszkaniec #5566, wybrał się na niebezpieczną wyprawę i w swoim wyjątkowo obszernym sprawozdaniu opisał chyba wszystkie rozwiązania, wszystkiego co może sprawić jakiś problem. Każdy kto chce przebrnąć przez wszystkie niebezpieczeństwa nie frustrując się przy tym znajdzie wiele przydatnych informacji w tym artykule. Serdecznie zapraszamy do lektury!
  Jade Empire SE za 15 złotych...
  02.09.2009 o 21:15 / Dodał: Rey
  A do tego całkiem niezła gazeta - gratis! To oczywiście żart, ale w pełni prawdziwy - już czwartego września (z powodu przesunięcia wydania, początkowy miał to być drugi tego miesiąca) będzie można kupić magazyn Cd-Action wraz z dołączoną do niego grą.
  Sterowanie i kombinacje klawiszy w Jade Empire
  19.03.2009 o 15:18 / Dodał: Valygar
  Nasza twierdzowa biblioteka powiększyła się właśnie o kolejny artykuł autorstwa Magnusa. Tym razem jest to Sterowanie i kombinacje klawiszy w Jade Empire.