Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Divinity 2 • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Divinity 2  Divinity 2


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Demo Divinity II – The Dragon Knight Saga
  24.12.2010 o 0:40 / Dodał: Darth Angel
  Po półtora miesiąca od czasu premiery specjalnej edycji Divinity II, Larian Studios postanowiło udostępnić w sieci demo tejże gry. Divinity II – The Dragon Knight Saga, bo o niej mowa, zawiera odświeżoną graficznie i poprawioną wersję Divinity II - Ego Draconis oraz jej oficjalny dodatek, czyli Divinity II - Flames of Vengeance.

  Same demo w wersji PC można ściągnąć z AtomicGamer, wersję na Xbox360 znajdziecie tutaj.
  Nowe screeny z Divinity II - Flames of Vengeance
  01.09.2010 o 13:18 / Dodał: Valygar
  Pamiętacie jeszcze Divinity II - Ego Draconis? Jeśli tak, a co więcej, dalej jesteście tą grą zainteresowani, a także wychodzącymi do niej dodatkami, to z pewnością zainteresuje Was garść nowych screenów. Tak więc nie macie co czekać - chcecie zobaczyć, jak wygląda Divinity II - Flames of Vengeance? Wejdźcie tutaj, na oficjalną stronę produkcji Larian Studios!
  Recenzja Divinity 2: Ego Draconis na Insimilionie!
  22.11.2009 o 13:18 / Dodał: Valygar
  Divine Divinity, produkcja po dziś dzień niedoceniona, a nawet nieznana wielu fanom gatunku, przeszło bez większego echa... Czy sequel, Divinity 2: Ego Draconis podzieli los swojego starszego brata? Czy też na długie lata zapadnie graczom w pamięć jako wspaniały cRPG? Jaka jest najnowsza gra Larian Studios? Jeśli nurtują cię te i im podobne pytania, zapraszam do przeczytania recenzji autorstwa Oceansoul.
  Łucznik i czarodziej w akcji
  13.11.2009 o 2:43 / Dodał: Oceansoul
  Choć od premiery Divinity 2: Ego Draconis minęło już trochę czasu, nie oznacza to, że na oficjalnej stronie poświęconej grze nie pojawiają się aktualizacje. Szczególnie ci, którzy wciąż nie są pewni, czy spodoba im się najnowsza produkcja belgijskiego Larian Studios, powinni obejrzeć gameplaye prezentujące postaci łucznika i czarodzieja oraz przykładowe questy, których wykonania może podjąć się nasz bohater. Zapraszamy do zajrzenia do zakładki Media na wspomnianej witrynie.
  Premiera Divinity 2: Ego Draconis
  30.10.2009 o 23:12 / Dodał: Ingmar
  Wszyscy zainteresowani z pewnością już widzą, ale... i tak przypomnimy! Dzisiaj ma miejsce premiera Divinity 2: Ego Draconis. Cena nowego egzemplarza to teoretycznie 99,90 zł, ale większość sklepów oferuje pokaźne zniżki i kupienie za około 79,90 zł nie powinno stanowić problemu. Po więcej informacji dotyczących tytułu zapraszam do twierdzowego działu oraz na forum.