Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Fallout 4 • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Fallout 4  Fallout 4


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Konkurs Fallout 4 rozstrzygnięty!
  17.11.2015 o 23:14 / Dodał: Serenity
  Pamiętacie nasz konkurs, w którym do wygrania był Fallout 4? Zadanie polegało na graficznym przedstawieniu jednego z naszych podcastowiczów. Na kanale Wilka znajdziecie głosową wersję ogłoszenia wyników konkursu. Zwycięską pracę nadesłał Majesik69, któremu gratulujemy wygranej, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace. 
  Bethesda cieszy się z udanej premiery Fallout 4
  14.11.2015 o 11:21 / Dodał: Serenity
  Bethesda Softworks ogłosiła, że Fallout 4 bije rekordy sprzedaży i w dniu premiery osiągnęła do sklepów rozesłano 12 milionów kopii gry o łącznej wartości 750 milionów dolarów zysku. Edycja kolekcjonerska Fallout 4 Pip-Boy™ Edition, została wyprzedana w kilka godzin po ogłoszeniu jej dostępności.
  Fallout 4 - lista imion rozpoznawanych przez Codswortha
  11.11.2015 o 20:42 / Dodał: Ingmar
  Premiera Fallouta 4 już za nami, czas hulać po nuklearnych Pustkowiach. Dzisiaj przyjrzymy się ciekawostce: jak może już słyszeliście, Codsworth, czyli robo-lokaj z gry, rozpoznaje około tysiąca imion naszych postaci. Zresztą, może "rozpoznaje" to nie jest właściwe słowo - ekipa z Bethesdy po prostu dograła w dialogach zestaw popularnych imion. To w zasadzie drobnostka, ale z kategorii tych, które mile zaskakują. Teraz dysponujemy pełną listą.
  Cztery dni do premiery Fallouta 4
  06.11.2015 o 11:26 / Dodał: Nev
  Nadciąga wielka fala hype'u. 4 dni do premiery czwartego Fallouta, na którego rzesze fanów z całego świata czekało od lat. Czy ta produkcja Bethesdy stanie się równie utytuowana co TES V: Skyrim? 
  Fallout 4 - lista osiągnięć
  27.10.2015 o 19:22 / Dodał: Ingmar
  Do premiery Fallouta 4 zostały dwa tygodnie, a już teraz dysponujemy listą osiągnięć / trofeów, jakie przyjdzie nam zbierać podczas podróży poprzez Pustkowia. To zwyczajowy zestaw pięćdziesięciu odznak do zdobycia, plus dodatkowe "Platynowe Trofeum" na PlayStation 4.