Świątynia Pierwotnego Zła  Świątynia Pierwotnego Zła


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Świątynia Pierwotnego Zła - Opis ras
  25.06.2009 o 16:25 / Dodał: Valygar
  Nasza twierdzowa biblioteka powiększyła się właśnie o kolejny artykuł. Tym razem Shadow of Death opisał rasy, którymi możemy grać w Światyni Pierwotnego Zła.
  Solucja ŚPZ - Pola Emridy
  04.10.2008 o 16:12 / Dodał: Valygar
  Pola Emridy - ogromna, pusta przestrzeń gęsto porośnięta trupem, a twoją misją jest oczyszczenie tego miejsca z całego zła i pozbieranie wszystkich kosztowności. Możesz oczywiście zdać się na swój rozum i umiejętności, ale możesz także skorzystać z pomocy van der Herta, który to opisał przejście tejże lokacji w tym oto tekście.
  Nowe teksty o Świątyni Pierwotnego Zła
  27.09.2008 o 13:39 / Dodał: Orish
  Dzięki van der Hertowi twierdzowa komnata Świątyni Pierwotnego Zła została zaktualizowana o dwa teksty. Pierwszym jest obszerny poradnik dla początkujących, a drugim pierwsza część solucji opisująca Hommlet, która zastąpiła stary tekst Morgiany. A to dopiero początek rozbudowy działu planowanej przez van der Herta...
  ŚPZ: Keep on the Borderlands - demo
  03.02.2008 o 23:16 / Dodał: Orish
  Wsieci dostępne jest już demo totalnej konwersji do Świątyni Pierwotnego Zła o nazwie Keep on the Borderlands. Możesz je ściągnąć pod tym adresem (ok. 300 MB). Do poprawnej instalacji potrzebujesz aktualnego patcha do ŚPZ oraz Microsoft's .Net 2.0.
  Solucja Hommlet ukończona
  25.03.2006 o 23:49 / Dodał: Orish
  Wreszie ukończone zostały opisy zadań w Hommlet w solucji Świątyni Pierwotnego Zła - ostatnie trzy questy, również autorstwa Morgiany.