Icewind Dale 2  Icewind Dale 2


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Historia Isaira i Madae
  10.07.2010 o 23:49 / Dodał: Orish
  Lato w pełni i, jak to lato, błyskawicznie przelatuje. My zaś lecimy do zupełnie innych klimatów, do mroźnej Doliny Lodowego Wichru. Gamlimg napisał krótki tekst o Isairze i Madae, naszych głównych wrogach w Icewind Dale 2. Zapraszam do lektury.
  Icewind Dale 2 - Drużyny stworzone przez autorów
  20.09.2009 o 13:39 / Dodał: Valygar
  Dolina Lodowego Wichru nie należy do bezpiecznych miejsc... dlatego też lepiej poruszać się po niej z kilkoma kompanami - wyprawa tam samemu może być twoją ostatnią przygodą. Dlatego też Icewind Dale 2 umożliwia stworzenie drużyny bohaterów od początku lub też wybranie jednego z pięciu teamów wykreowanych przez twórców gry. Który z nich jednak jest najlepszy? Na to pytanie postarał się odpowiedzieć Tallos, a efekt jego rozważań możesz znaleźć w tym miejscu. Serdecznie zapraszamy do lektury.
  Czarodziejska Dolina Lodowego Wichru
  17.09.2009 o 18:12 / Dodał: Valygar
  Nasz skryba wojjoo odbył bardzo niebezpieczną podróż do Doliny Lodowego Wichru, gdzie spotkał się z potężnymi czarodziejami, między innymi Orrickiem Szarym, oraz pieczołowicie przeszukiwał tamtejsze tereny w poszukiwaniu każdego zwoju z magicznymi symbolami. Efekty jego wojaży możesz znaleźć, odwiedzając komnatę poświęconą czarom w Icewind Dale 2. Serdecznie zapraszamy do lektury.
  Witamy Armanda
  12.09.2008 o 21:52 / Dodał: Orish
  Po długiej, niemal dwumiesięcznej przerwie w aktualizacjach, wracamy i zabieramy się za nadrabianie zaległości. Zaczynamy od dopychania zapełnionego już niemal po brzegi działu Icewind Dale 2 tekstami Armanda traktującymi o czarach druida. Możecie się z nimi zapoznać, wchodząc pod ten adres.

  Ponieważ praca, jaką wykonał Armando, jest naprawdę spora, już dziś pragnę go powitać w szeregach Wielkiej Rady. Gratulujemy!
  Aktualizacja działu Icewind Dale 2
  14.02.2008 o 21:03 / Dodał: Valygar
  Nawet najstarsi górale nie pamiętają kiedy była ostatnia aktualizacja działu Icewind Dale 2. Z tym większą więc przyjemnością ogłaszam, że ten dział doczekał się wreszcie następnych tekstów, a są to księgi, których skopiowania podjął się Oress. Serdecznie zapraszam do lektury.