Fallout  Fallout


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Fallout - fanowska powieść w formie ebooka
  06.07.2015 o 23:02 / Dodał: Ingmar
  Już 10 listopada zagramy w Fallouta 4 od Bethesdy. Warto przy tej okazji powspominać długą i skomplikowaną historię serii. Zaczęło się od mocnych inspiracji Wastelandem, potem były dwie niesamowite części od legendarnego Black Isle, parę spin offów, anulowany projekt Van Buren i wykupienie praw do marki przez Bethesdę. Dostaliśmy "trójkę" od twórców TES-ów oraz New Vegas od Obsidianu. Jak wejść na nowo w ten postapokaliptyczny świat? Mamy dla was nietypową propozycję: darmową polską powieść dostępną online lub w formie ebooka.
  Fallout do ściągnięcia za darmo!
  05.04.2012 o 23:12 / Dodał: Meehow
  Serwis GOG.com, zajmujący się cyfrową dystrybucją starszych gier ze wsparciem najnowszych systemów operacyjnych, przygotował ciekawą promocję. Pod tym adresem przez 48 godzin można pobrać pierwszą część Fallout za darmo. Nie zwlekajcie!
  Historia postapokaliptycznego świata
  17.02.2008 o 14:36 / Dodał: Valygar
  Dział Fallout powiększył się o historię świata. Autorem tego tekstu jest OsaX Nymloth. Zapraszam do zapoznania się z historią tego wspaniałego postapokaliptycznego świata.
  Fallout - Build: Universal Soldier
  09.09.2007 o 12:56 / Dodał: Ingmar
  Dział poświęcony Fallout wzbogacił się o tekst KoZy, w którym przedstawia on jak zaprojektować dobry build postaci - Universal Soldiera. Zapraszam do lektury!
  Nuklearny Weekend - Dzień Pierwszy
  01.09.2007 o 0:02 / Dodał: Ingmar
  Dosłownie kilka minut temu rozpoczęła się sobota, 1 września 2007. Formalnie dla większości z nas skończyły się wakacje, nieformalnie potrwają jeszcze dwa dni. A my zadbamy oto, aby były wyjątkowe. W ostatnie chwile wolnego spędzimy pod szyldem Nuklearnego Weekendu, prawdziwego święta wszystkich fanów... serii Fallout, oczywiście.

  W pierwszym dniu "NW" pragnę zaprezentować komnatę poświęconą pierwszemu Falloutowi. Powstała ona wspólnymi siłami sporej grupy ludzi, w której skład weszli: OsaX Nymloth, Scream Predatoor, Ivan, Silas, Alaundo i sprawujący nad całym przedsięwzięciem pieczę - KoZa. Ten ostatni jest również autorem opowiadania "The Missing Chapter", z podziękowaniem dla całego "Fallout Team". Ja również dołączam się do podziękowań i jednocześnie zapraszam do lektury oraz oczekiwania na drugą część "NW"!