Dragon Age: Początek  Dragon Age: Początek


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Nie masz co na siebie włożyć?
  23.04.2011 o 15:41 / Dodał: Rey
  Weź udział w konkursie BioWorld i wygraj smoczą koszulkę ufundowaną przez Level77! Dwa bliźniacze artefakty czekają na właścicieli! Wystarczy dowolnym sposobem wypełnić meme Dragon Age, odpowiadając na parę banalnych pytań, które nie stanowią problemu dla żadnego fana gry. Regulamin konkursu w rozwinięciu wieści.
  Pierwsza recenzja Dragon Age II
  08.03.2011 o 19:05 / Dodał: Seldon
  I ruszyli ! Dziś premiera Dragon Age II za wielką wodą, a co za tym idzie zostaniemy zasypani lawiną recenzji zanim jeszcze będziemy mogli zagrać sami. Prawdopodobnie pierwszą opublikował The Escapist. Autor był krótko mówiąc: zachwycony i w podsumowaniu stwierdził, że TAK się powinno robić gry. No cóż, miejmy nadzieję, że ma rację, przy czym Escapist był zawsze dość niezależnym wortalem, więc może akurat EA nie ma z tym tekstem nic wspólnego.

  Właściwy tekst znajdziecie tu.
  Mike Laidlaw o walce w Dragon Age 2
  27.12.2010 o 13:31 / Dodał: Nicky
  Do dnia premiery Dragon Age 2 pozostało już niewiele dni, a co za tym idzie, coraz więcej jest udostępnionego przez BioWare materiału. Tym razem główny projektant Dragon Age krótko opowiada o możliwych trybach walki, które jednak niewiele się różnią od tych z poprzedniej części. Brak jednak klasycznego dla cRPG widoku taktycznego. Jednak trudno przypuszczać, aby z tego zrezygnowano w sequelu Dragon Age. Tak czy inaczej, film zawiera podstawowe elementy walki i nic ponadto.
  Wywiad z Davidem Gaiderem - jednym z twórców Dragon Age'a 2
  26.12.2010 o 14:17 / Dodał: Arry
  Na gamebanshee pojawił się kolejny wywiad na temat Dragon Age 2.
  Długi, to on nie jest, ale warto przeczytać.
  Wywiad przeprowadził ZAM, a na pytania odpowiadał David Gaider.
  Znamy wymagania Dragon Age 2!
  18.12.2010 o 11:25 / Dodał: Erador
  Na tę wiadomość czekali chyba wszyscy fani Dragon Age. Chris Priestly ujawnił na forum BioWare Social wymagania sprzętowe drugiej odsłony głośnego cRPGa. Czy powinniśmy już zbierać pieniądze na nowego "potwora do gier"? Nie, na szczęście nie jest aż tak źle. Wymagania można sprawdzić w rozszerzeniu wieści.