Mass Effect 3Mass Effect 3


Artykuły

Najnowsze wieści

Mass Effect: Andromeda - dalsze informacje o fabule i systemie walki
21.08.2015 o 10:55 / Dodał: Ingmar
Od dawna wiedzieliśmy, że zespół z BioWare szykuje kolejną odsłonę serii Mass Effect. Pełnoprawne ogłoszenie prac nad grą nastąpiło podczas tegorocznych targów E3 - tak poznaliśmy Mass Effect: Andromeda, czyli świeży start dla serii, tytuł, w którym poprowadzimy nowego protagonistę do walki z innymi przeciwników na arenie walk rozgrywających się na obszarze odległej i obcej galaktyki. Czas na porcję dalszych informacji o następcy przygód komandora Sheparda.
E3 2015 - Mass Effect: Andromeda zapowiedziany!
16.06.2015 o 15:37 / Dodał: Ingmar
Stało się. Duet EA / BioWare wreszcie zaprezentował nam konkretne informacje o Mass Effect 4. Teraz wiemy, że gra nazywać będzie się Mass Effect: Andromeda i zabierze nas do nowej, niezbadanej galaktyki. Cel? Znaleźć nowy dom dla ludzkości. To świeży start dla serii. Można powiedzieć, że znowu znaleźliśmy się w punkcie wyjścia i że czeka nas eksploracja nowych, dziewiczych obszarów, wypełnionych przez kosmiczne fantazje ekipy z BioWare.
Nowy Mass Effect ma być cztery razy większy od poprzedników
22.04.2015 o 20:07 / Dodał: Ingmar
Wszyscy lubimy przecieki, prawda? Trafiają do sieci szybciej niż informacje oficjalne, wywołują żywą reakcję, a co najważniejsze - oferują emocje zbliżone do filmów szpiegowskich. W końcu przeglądamy materiały, do których nie powinniśmy nawet mieć dostępu. Tym razem padło na Mass Effect 4.
Duża aktualizacja działu Mass Effect 3
01.12.2013 o 23:40 / Dodał: Tallos
Dzięki Tallosowi po raz kolejny możemy Was uraczyć porcją nowych tekstów, tym razem dotyczących gry Mass Effect 3, która tym samym zasłużyła na swój własny, osobny dział. Wśród dodanych artykułów znajdziecie:
Zbieracze i inne szczęścia
05.10.2012 o 15:52 / Dodał: Tallos
To zdecydowanie dobry weekend dla miłośników Mass Effect 3. BioWare zapowiedziało bowiem mnóstwo nowego stuffu, z czego większość dotyczy trybu gry wieloosobowej. Więcej w rozszerzeniu.