WiedźminWiedźmin


Artykuły

Najnowsze wieści

Alchemia w Wiedźminie
29.03.2012 o 22:44 / Dodał: Orish
Za sprawą Shinena nasza komnata poświęcona grze Wiedźmin wzbogaciła się o nowy, lepszy poradnik dogłębnie opisujący tajniki alchemii. Zapraszam do zapoznania się z tym tekstem.
I klątwa, i miłość, i zdrada
26.02.2011 o 18:12 / Dodał: Serail
Wiedźmin był grą, która w jednym momencie rozkochała w słowiańskiej kulturze miliony graczy na całym świecie. Genialny świat, który wykreował Andrzej Sapkowski okazał się idealnym uniwersum dla gry komputerowej. Nie dziwi zatem sukces tej produkcji na światowych rynkach. Nie dziwi też fakt, że wśród fanów znajdują się ludzie, którzy postanawiają poświęcać swój wolny czas, aby także mieć swój wkład w tworzenie nowych przygód Geralta z Rivii. Do takich ludzi bez wątpienia zaliczają się Muzykanci & Square Crusaders, dwa polskie teamy modderskie, które przez dwa i pół roku pracowały w zaciszu swych domostw nad I klątwa, i miłość, i zdrada, jednej z najbardziej rozbudowanych modyfikacji na rynku gier cRPG. Więcej o samym projekcie przeczytać możecie na naszym forum. Uwierzcie, że warto.
> Download (207 mb)
> Oficjalna strona modyfikacji
Wiedźmin za 10 "zielonych"
27.08.2010 o 20:39 / Dodał: Serail
Serwis Impulse Driven ruszył właśnie z promocją pierwszej części Wiedźmina, którą można nabyć za 9,99 USD, co jest ceną niezwykle kuszącą dla tych, którzy nie posiadają jeszcze przygód Geralta. Grę nabyć można także za polską walutę, jeśli ktoś nie ma akurat pod ręką - jak to mawiają Brytyjczycy - dziesięciu "baksów". Wystarczy jedynie przeznaczyć na ten cel 31,44 zł. Z ofertą zapoznać można się tutaj.
Ważne postacie w Wiedźminie
11.07.2010 o 23:20 / Dodał: Orish
W Wiedźminie Geralt spotyka na swojej drodze wiele ciekawych osobistości, zarówno starych znajomych, jak i pewne nowe twarze, które nieraz poważnie dają mu się we znaki. O nich wszystkich przeczytasz w tekście k-siorzyska o ważnych postaciach. Zapraszam do zapoznania się.
Potężna aktualizacja działu Wiedźmin
04.05.2010 o 14:32 / Dodał: Orish
Dzięki wytężonym wysiłkom k-siorzyska nasza komnata Wiedźmina powiększyła się o wiele nowych tekstów - poczynając od poradników, przez felietony i recenzję, a na opisach kończąc. Oto i one:
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z materiałami.