Gothic 2  Gothic 2


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Nowy Gothic Multiplayer
  26.08.2011 o 10:24 / Dodał: Serail

  Ponad pół roku temu światło dzienne ujrzał Gothic Multiplayer. Modyfikacja do leciwej już gry - Gothic II Noc Kruka, dała jej drugie życie. Tysiące fanów z różnych krajów wspólnie mogło spotkać się w świecie Gothic. Nadeszła chwila, na którą zawsze czekali.

   Jednak modyfikacja, spokojnie tworzona przez kilku fanów serii Gothic, była w naprawdę wczesnej wersji. Nie spowodowało to odwrócenia się utworzonej społeczności, która po ponad półrocznym okresie oczekiwania w końcu otrzymała porządny produkt, porządny Gothic Multiplayer!

   Zmieniony silnik i kod sieciowy, nowa synchronizacja, nieznane dotąd potężne moce dla administratorów serwerów, które jeszcze bardziej pozwalają im się czuć Panami swoich ziem, nowy interfejs... zdecydowanie łatwiej byłoby wymienić, co się nie zmieniło.

   Ale przecież możecie przekonać się sami, najlepiej na nowym trailerze

  Wymagany jest Gothic II Noc Kruka, połączenie internetowe i... chęć przeżycia wspólnych chwil z fanami serii z całego świata. Serii, która w Polsce uchodzi za kultową.
  Spolszczenie modyfikacji Juran opublikowane
  04.08.2011 o 19:25 / Dodał: nouwak
  Kolejny projekt zespołu White&Red Group ujrzał właśnie światło dzienne! Dla niezaznajomionych w temacie: grupa ta zajmuje się tworzeniem polskich wersji językowych cenionych niemieckich modów do gry Gothic. Jakiś czas temu na warsztat wzięła mod Juran, opowiadający historię pewnego farmera z Khorinis, którego pewnego dnia porwał smok i zrzucił nieopodal tytułowej wyspy Juran.
  Tryb multiplayer w Gothic II
  26.01.2011 o 13:13 / Dodał: Darth Angel
  Od zawsze pragnęliście ramię w ramię ze znajomymi zanurzyć się w świecie Gothica? A może chcieliście po prostu pokazać im, kto tu jest tym PRAWDZIWYM Bezimiennym?

  Od dnia 23 stycznia 2011 roku, dzięki ciężkiej pracy polskiej grupy Gothic Multiplayer Team, macie możliwość zrealizowania tych marzeń, a wszystko za sprawą Gothic Multiplayer, darmowej modyfikacji do Gothic II: Noc Kruka.
  Gothic 2: Noc Kruka - Piracka historia
  16.02.2010 o 13:09 / Dodał: Polinick
  Modów do drugiej części Gothica jest całe mnóstwo, tych spolszczonych już trochę mniej, a takich, które posiadają polski dubbing, nie ma prawie wcale. Dlatego wartym odnotowania jest fakt, że dziś grupa modderska Soulfire opublikowała spolszczenie do znanej modyfikacji Pirazstories, która w polskiej wersji nosi tytuł Piracka Historia.
  Dodatek oferuje nam nową wyspę (znaną z modu Mielizna), postacie, przedmioty i historię, a zabawy wystarczy na około godzinę. Wcielamy się w rolę pirata powracającego do kryjówki. Niestety, Straż również tam trafiła i zamierza rozprawić się z przestępcami. Naszym zadaniem jest temu zapobiec.
  Nowa modyfikacja do Gothica II w produkcji
  23.07.2009 o 11:00 / Dodał: Yeslick
  Neumodder, użytkownik WoG, przedstawił na tejże stronie efekty swoich dotychczasowych prac nad modem pt. Powracający (org. Die Rückkehrer). Modyfikacja jest przeznaczona do drugiej części Gothica i opowiada o zdarzeniach po tej właśnie części znanej sagi. Po szaleńczym ataku na orki, armia Lorda Hagena została przez wrogów rozbita w pył i tylko nieliczni wylizywali się z ran. Po powrocie okazuje się, że najemnicy przejęli władzę nad miastem Khorinis. W sytuacji bez wyjścia, Hagen ostatecznie osiedlił się w sąsiedztwie czarnego trolla. Gracz wciela się w postać syna handlarza żywności i może przystać do trzech różnych grup.

  Temat na forum WoG'u