Fallout 2  Fallout 2


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Fallout 2 Restoration Project 2.0
  06.04.2010 o 20:06 / Dodał: Orish
  Mam przyjemność poinformować, że wypuszczona została kolejna wersja modyfikacji przywracającej oryginalnie wyciętą zawartość do Fallout 2. Jest opatrzona numerkiem 2.0, co sygnalizuje, że wiele się zmieniło, i tak jest w istocie. Zostało poprawionych mnóstwo błędów i dodanych kilka nowych rzeczy. Więcej informacji i download znajdziecie w tym wątku oraz na Fallout modding wiki.
  Pieszo po pustkowiach? Nie...
  12.12.2009 o 15:04 / Dodał: Valygar
  Czyż jest coś przyjemniejszego niż powolne zwiedzanie radioaktywnej pustyni na terenie dzisiejszej Ameryki? Ano jest, podróżowanie po niej autem - jak jednak zdobyć ten sympatyczny pojazd w niebezpiecznym świecie Fallout 2? A jak powinniśmy go używać, aby nam jak najlepiej służył? Tych oraz innych rzeczy dowiesz się z tego artykułu, którego autorem jest Suiseiseki.
  Solucja Fallout 2
  14.10.2008 o 10:53 / Dodał: Valygar
  Już niejeden śmiałek skończył na pustkowiach jako spalone od słońca kości. Jeśli nie wiesz co zrobić dalej, a nie chcesz, żeby spotkał cię ten sam los co twoich poprzedników, skorzystaj z naszej solucji, która została uaktualniona o sposób przejścia Modoc, Kryptopolis, Gecko oraz Redding - autorem powyższych artykułów jest Ragnar.
  Aktualizacja solucji Fallout 2
  14.09.2008 o 22:18 / Dodał: Orish
  Twierdzowa komnata Fallout 2 powiększyła się o opisy dwóch lokacji - Klamath i Nory (Den). Ich autorem jest Ragnar, dla którego są to pierwsze prace, dlatego z przyjemnością witam go w szeregach Szlachetnych Wędrowców.
  Fallout 2 - Restoration Project
  06.01.2008 o 19:41 / Dodał: Ingmar
  Tworzenie gier komputerowych to ciekawe zajęcie. Zazwyczaj pomysłów jest dużo więcej niż możliwości, pieniędzy i czasu, który wyznaczy sobie wielki pan wydawca. Głównie z tego powodu na rynek wychodzą albo produkcje słabsze niż planowane albo na szybko doprowadzone do działania wersje alfa. Czasem z oboma symptomami na raz. Na szczęście znajdują się ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas, aby uczynić grę taką, jaka miała być ona w zamierzeniach. Właśnie jeden z takich projektów - "Fallout 2 - Restoration Project" - został ukończony i został opublikowany na łamach największej "radioaktywno-opadowiej" społeczności internetowej - No Mutants Allowed. Dodaje nowy tytuł karmy oraz szereg nowych lokacji:
  • EPA
  • Primitive Tribe
  • Abbey
  • Vault Village
  • Slaver's Camp
  • Hubologist Stash
  • Den Residential Area
  • Enclave Vertibird Landing Pad
  • Ranger Safe Houses
  Naturalnie zachęcam do pobierania (plik waży 26 mb) i swoistego ulepszenia swojej wersji F2.