Heroes of Might and Magic V  Heroes of Might and Magic V


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Z Tallosem przez "Hirołsów"
  20.10.2013 o 19:43 / Dodał: Tallos
  Seria Heroes of Might & Magic doczekała się już sześciu odsłon. I choć zasadniczo we wszystkich mamy inny zestaw frakcji i stworzeń, to jednak spora część z nich się powtarza. Popracował nad tym Tallos (ok, skończymy już z wychwalaniem go), co w dniu dzisiejszym pozwala nam zaprezentować kolejne dwa artykuły jego autorstwa: opis Frakcji i Bestariusz serii. Do obu z nich można się dostać zarówno przez dział Heroes III, jak i dział Heroes V. Miłej lektury!
  Dział HoMM5 ukończony!
  26.05.2011 o 12:40 / Dodał: Tallos
  Przez ostatnie kilka dni ciężko pracowaliśmy, aby sformatować dla was teksty na temat Heroes of Might and Magic V. Z dumą informujemy, że możecie się teraz cieszyć wszystkimi do tej pory napisanymi artykułami dotyczącymi tej gry, których autorem jestem ja, Tallos. Oczywiście w przyszłości będzie on jeszcze rozbudowywany. Niejako przy okazji została stworzona nowa kategoria tekstów, tj. Strategie - zachęcamy wszystkich wiosennych fantastów do jej rozbudowy.
  Dział HoMM5 na Insimilionie
  18.05.2011 o 13:27 / Dodał: Tallos
  Wiosna Fantastów jeszcze się nie zaczęła, a już możecie cieszyć się rozszczerzeniem tematyki Twierdzy. Z dniem dzisiejszym powstał bowiem na Insimilionie pierwszy dział niezajmujący się grą cRPG. Chodzi tutaj o Heroes of Might and Magic V, którą to produkcją postanowiłem się dla was zająć ja, Tallos. Na razie możecie zapoznać się jedynie z opisem jednostek, ale przez kolejne dni sukcesywnie pojawiać się będą następne artykuły. Miłej lektury!
  Nowy zamek w Heroes of Might & Magic VI
  21.12.2010 o 23:29 / Dodał: Oposing
  Otóż kolejnym ze znanych nam zamków będzie Twierdza, czyli jak poprzednio orkowie i gobliny ruszą do boju. Będą posiadali tylko jedną jednostkę dystansową, a mianowicie Szamanów. W porównaniu do poprzednich części pojawią się też u nich Harpie. Zatem kolejny prawie nie zmieniona nacja do wyboru.
  Platynowa Kolekcja - nowe tytuły
  17.11.2007 o 1:28 / Dodał: Oress
  Jak informuje portal gram.pl - od 16 listopada w sklepach pojawią się nowe tytuły w Platynowej Kolekcji. Nowe pozycje to F.E.A.R, oraz Rome: Total War.
  Natomiast od następnego tygodnia w sklepach pojawi się kolejny tytuł, tym razem będzie to bardziej interesująca nas pozycja. Do sklepów w całej Polsce w platynie trafi Heroes of Might and Magic V. Każda gra biedzie kosztowała jedynie 59,90 PLN co niewątpliwie umożliwi wielu osobom zakup tej gry i na pewno ucieszy niejednego fana gier fantasy.