Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Mass Effect • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Mass Effect  Mass Effect


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Błędy w Mass Effect: Bring Down the Sky
  25.03.2012 o 10:05 / Dodał: Orish
  Jeśli posiadasz dodatek Bring Down the Sky do pierwszej części Mass Effect, możesz natrafić na pewne denerwujące błędy. Tallos radzi, jak się z nimi uporać.
  Mass Effect: Edycja Rozszerzona w CD-Action
  27.07.2011 o 15:54 / Dodał: Mieszkaniec #5566
  Na Forum magazynu CD-Action zakończyłą się właśnie zabawa w odgadywania pełnych wersji w następnym numerze pisma. Tym razem jest to wielka niespodzianka dla fanów cRPG i strzelanin - Mass Effect w Edycji Rozszerzonej (z DLC Bring Down the Sky).
  Numer do kupienia od 2 sierpnia.
  Nowa eXtra Klasyka - riposta od CD Projektu
  28.01.2011 o 21:56 / Dodał: Darth Angel
  Wiemy już, co przygotowała dla miłośników fantastyki Cenega na dzisiejszy wieczór. A co z CD Projektem? Okazuje się, że nie chcąc być dłużny swemu konkurentowi, wypalił, co prawda jednym strzałem, ale za to jakim! Od dziś, w serii Nowej eXtra Klasyki, w sugerowanej cenie 24,99 zł do nabycia jest Mass Effect: Edycja Rozszerzona z dodatkiem Bring Down the Sky.
  Oprócz produkcji BioWare do serii trafiło 7 innych gier, ich listę możecie sprawdzić tutaj.

  Przypominamy także, że wciąż trwa Królewska wyprzedaż, w ramach której można zakupić taniej m. in. takie produkcje, jak Alpha Protocol (50 zł za wersję PC), Mount&Blade: Warband (50 zł), Age of Conan: Narodziny Zabójcy Bogów (50 zł), czy Gothic 3 i Gothic 3: Zmierzch Bogów (każde za 20 zł).
  Ale co z ME 1, EA?
  18.08.2010 o 17:26 / Dodał: Serail
  Po ogłoszeniu planów wydania Mass Effect 2 na PS3 gracze zaczęli zastanawiać się, co stało się z jedynką. Wszędzie można usłyszeć głosy zdesperowanych użytkowników konsoli Sony, którzy mówią - a raczej krzyczą - "w porządku, ale skąd mamy znać historię z Mass Effect 1"? Cóż, trudno się nie zgodzić z rozgoryczeniem tych graczy, wszakże obie gry są ze sobą ściśle powiązane fabularnie. Zatem wszystkim, którzy są zdziwieni polityką BioWare'u polecam zapoznanie się z artykułem znajdującym się na portalu The Ironstar Movement, który odrobinę głębiej przeanalizował całą sprawę. Link znajdziecie w źródle.
  Szczegóły na temat drugiego dodatku do Mass Effect
  25.08.2009 o 11:07 / Dodał: Valygar
  Pinnacle Station to drugi dodatek do gry Mass Effect - nie znamy daty jego premiery, a do niedawna nie mogliśmy o nim też powiedzieć za dużo. Sytuacja ta jednak się zmieniła, z powodu błędu osób odpowiedzialnych za wrzucanie plików do serwisu Xbox Live Marketplace. Rozszerzenie zostało szybko usunięte z serwerów, jednak zanim to się stało, poznaliśmy kilka faktów na jego temat. Otóż będzie on kosztował 400 punktów MIcrosoftu, za które będziemy w stanie wykonać dodatkowe 13 misji (około 2-3 godziny) oraz zdobyć 150 punktów, rozłożonych na trzy osiągnięcia.