Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Arcanum • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Arcanum  Arcanum


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Arcanum i Windows 7
  05.12.2010 o 12:36 / Dodał: Asmerillion
  Jeżeli zakupiłeś swoją kopię Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi w serwisie Good Old Games i miałeś pewne problemy z grą na ostatnim dziecku od Microsoftu - Windows 7, ucieszy cię zapewne informacja, że zostało poprawione kilka błędów wynikających z niekompatybilności gry z tym systemem. Wystarczy teraz tylko zalogować się na swoje konto, pobrać grę i na nowo ją zainstalować, aby móc cieszyć się niezakłócaną rozgrywką.
  Nowe woluminy o Arcanum
  05.05.2010 o 12:44 / Dodał: Orish
  Nasz dział Arcanum staje się coraz bogatszy w przydatne artykuły. Staje się to w dużej mierze dzięki zasługom wojjoo'a, którego kolejne teksty dziś trafiają do tej komnaty. Zapraszam do zapoznania się z solucją głównego wątku i poradnikiem dotyczącym błogosławieństw. Uzupełniony został także opis towarzyszy.
  Arcanum - High Resolution Patch v1.1
  01.05.2009 o 23:24 / Dodał: Orish
  Serwis Terra Arcanum wypuścił nową, oznaczoną numerem 1.1, wersję łatki znacznie poprawiającą grafikę i interfejs w Arcanum. Listę zmian znajdziecie w rozszerzeniu wieści.
  Arcanum - High Resolution Patch
  14.04.2009 o 23:07 / Dodał: Orish
  Znakomita wiadomość dla fanów Arcanum. Drog Black Tooth wypuścił patch, który pozwala na grę w każdej rozdzielczości i poprawia wiele rzeczy związanych z graficznym aspektem.
  • Pełne wsparcie dla każdej rozdzielczości.
  • Wszystkie elementy interfejsu perfekcyjnie wyśrodkowane.
  • Wszystkie elementy interfejsu zachowują swój oryginalny rozmiar bez niestandardowych grafik w każdej rozdzielczości.
  • Pełna zgodność z modyfikacjami opartymi na wersji 1.0.7.4.
  • Pełna zgodność ze starymi save'ami.
  • Ulepszony kompaktowy interfejs. Można go zawsze wyświetlić poprzez naciśnięcie klawisza F10.
  • Opcjonalne większe fonty w dialogach i oknie dialogowym.
  Arcanum w twierdzowym katalogu
  01.04.2009 o 20:20 / Dodał: Valygar
  Nasz twierdzowy katalog gier cRPG powiększył się o nowy artykuł - jest to opis gry Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi autorstwa Polinicka. Serdecznie zapraszam do lektury.