Planescape: Torment  Planescape: Torment


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Torment: Tides of Numenera - świat inny niż wszystkie
  22.05.2015 o 16:54 / Dodał: Ingmar
  Do sieci trafił trailer gry Torment: Tides of Numenera, czyli duchowego następcy kultowego Planescape: Torment. Premiera podobno odbędzie się jeszcze w tym roku, więc warto się do niej dobrze przygotować. Co prezentuje materiał filmowy? Uniwersum nowej produkcji inXile, czyli świat dziwny, obcy i nietypowy.
  Poznaj tajemnicze światy ukryte na obrzeżach naszej rzeczywistości
  22.10.2013 o 10:59 / Dodał: Shar
  Bruce Cordell i Monte Cook nie próżnują. Na Kickstarterze pojawiła się nowa gra ich autorstwa. The Strange ma bazować na mechanice Numenery. Autorzy zapowiadają, iż klimat gry będzie zbliżony do tego znanego z serialu The Fringe, powieści Michaela Moorcocka czy filmu Matrix.
  Choć próg minimalny został już przekroczony, zbiórka trwa do 22 listopada.
  Znamy tytuł sequela Planescape'a!
  21.02.2013 o 15:24 / Dodał: Shar
  Uruchomiono stronę internetową sequela Planescape Torment. Torment: Tides of Numenera - bo taki tytuł będzie nosić gra - ma zostać wydana już w trzecim kwartale 2013 roku. Więcej informacji w rozszerzeniu newsa.
  Dalszy ciąg losów Bezimiennego
  10.11.2012 o 20:31 / Dodał: Shar
  Mamy dobrą wiadomość dla fanów Planescape: Torment! Według informacji z Forum Candlekeep trwają właśnie prace nad sequelem. Wyjdzie on w postaci moda o tytule Planescape: Damnation. Wśród autorów znajdziemy parę osób ze studia Interplay.
  Planescape: Torment w Play
  11.08.2010 o 21:45 / Dodał: Rey
  W najnowszym numerze czasopisma Play możemy przeczytać m.in. ośmiostronnicową zapowiedź Wiedźmina 2 oraz recenzję Drakensang: River of Time, ale to co powinno najbardziej zainteresować graczy cRPG, to dodany do kosztującego 12,90 zł czasopisma Planescape: Torment. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma go na swojej półce lub wręcz przeciwnie, jego płyta jest w stanie nienadającym się do użytku, ma niepowtarzalną okazję do dobrego wydania pieniędzy, a przy okazji dostaje kawałek całkiem dobrej lektury.