Deus Ex Bunt Ludzkości

  Deus Ex  Deus Ex


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Deus Ex: Revision - wywiad z Johnem Frenchem
  06.09.2015 o 6:46 / Dodał: Ingmar
  Na dobry początek niedzieli mamy dla was wywiad z Johnem Frenchem, jednym z autorów Deus Ex: Revision. Co to za projekt? Zacytujmy: "Deus Ex: Revision to odświeżenie wizualne i dźwiękowe oryginalnego Deus Exa. Dodaliśmy nową grafikę do każdej lokacji, jaką gracze odwiedzają podczas poznawania scenariusza." Zachęcamy do lektury, a także do odwiedzenia oficjalnej strony zespołu odpowiedzialnego za ten remaster.
  Dlaczego Deus Ex jest wyjątkowy?
  22.05.2011 o 14:12 / Dodał: Serail
  Na łamach serwisu GamerGaia pojawiła się analiza dzieła studia Ion Storm, czyli gry Deus Ex. Co sprawia, że gracze pokochali ten tytuł? Co było w nim takiego wyjątkowego? Dlaczego pomimo upływu lat seria DE jest wciąż popularna? Ekipa GamerGaia postara się znaleźć odpowiedź na te i wiele innych pytań. A czy wy zaliczacie się do grona miłośników tego cyberpunkowego świata?
  Deus Ex powstał przez Thiefa
  27.01.2011 o 18:48 / Dodał: Serail
  Na portalu CVG ukazał się niedawno wywiad z Warrenem Spectorem, legendarnym projektantem, który pracował m.in. nad takimi tytułami jak Thief i Deus Ex. Wynika z niego, że Spector odszedł z zespołu pracującego nad grą Thief: The Dark Project, by pokazać producentom i wydawcom, że da się stworzyć produkcję, w której można zarówno się skradać, jak i walczyć, i zrobić to w taki sposób, by działało to znośnie. Zaczyna się ciekawie? A jakże! Zatem zapraszamy do lektury całego tekstu na computerandvideogames.com
  Przypominamy także o serii Ask JJB na Youtube, gdzie dyrektor artystyczny projektu Deus Ex: Human Revolution odpowiada na pytania zadawane mu przez fanów sagi.
  Deus Ex najlepszą grą wszech czasów
  18.01.2011 o 20:56 / Dodał: Orish
  Redaktorzy magazynu PC Gamer już po raz drugi z rzędu przyznali Deus Ex tytuł najlepszej gry komputerowej wszech czasów. Zadecydowały o tym takie elementy, jak niesamowity, interaktywny świat oraz różnorodne możliwości prowadzenia rozgrywki. Z wyróżnieniem tym kontrastują nieco wyniki naszej ostatniej sondy, w której studio ION Storm uzyskało zaledwie jeden głos.

  Drugą lokatę zajął World of Warcraft, zaś obsadzając najniższy stopień podium, eksperci z PC Gamera pokusili się o mały, przyspieszony prima aprilis, bowiem umieścili na nim Obliviona.
  Czego uczy nas poczciwy Deus?
  05.01.2011 o 19:46 / Dodał: Serail
  Deus Ex jest grą kultową, to akurat nie ulega wątpliwości. Czy jednak grając w niego wyciągnęliście jakiekolwiek wnioski? Nauczyliście się czegoś? Staliście się lepsi? Ekipa Joystick Division twierdzi, że pierwsza część Deusa jest w stanie przekazać nam 5 niezwykle istotnych zasad, które przydadzą się każdemu człowiekowi, nie tylko graczom. Każda z nich jest dokładnie opisana i poparta przykładami, toteż zapoznajcie się z tekstem i stańcie się jak JC Denton... nie, nie, długi płaszcz i czarne okulary możecie odłożyć. Przynajmniej na razie.