Neverwinter Nights  Neverwinter Nights


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Nasza recenzja: Neverwinter Nights
  04.12.2015 o 19:13 / Dodał: Nev
  Z jakiegoś dziwnego powodu zniknęła nasza oficjalna recenzja Neverwinter Nights, tak więc Nev zgłosił się na ochotnika, by przypomnieć sobie stare dobre czasy, gdy NWN miało swoją premierę i na nowo poczuć klimat Północy Wybrzeża Mieczy i raz jeszcze uratować Neverwinter. A potem oczywiście biegać po netherilskich latających miastach i zarzynać drowy w Podgórze i Podmroku. Jak wypada NWN po 13 latach od premiery? Przekonajcie się.
  Aktualizacja działu Neverwinter Nights
  12.12.2011 o 20:00 / Dodał: Orish
  Do naszego działu Neverwinter Nights trafiły dwa nowe teksty - obydwa napisane przez Inshę. Pierwszym z nich jest opis zwierzęcych towarzyszy, który zastąpił stary artykuł Adbela. Teraz zawiera bogate komentarze do każdego stworzenia. Ponadto pojawiła się nowa lokacja w solucji - Północny Trakt. Niestety tylko jedna, ale może akurat komuś się przyda. Gdyby ktoś chciał pomóc w pracach nad działem, serdecznie zapraszam do skontaktowania się z redakcją.
  NwN nadal żywe
  02.02.2010 o 18:01 / Dodał: Erador
  Choć od dnia premiery znanego cRPG studia BioWare, Neverwinter Nights, minęło prawie osiem lat, nadal nie brakuje ludzi chcących pisać o tej produkcji. Świetnymi przykładami są osoby kryjące się pod nickami Insha oraz Khelben. Pierwsza z nich postanowiła dogłębnie scharakteryzować wszystkie jedenaście chowańców, jakich czarodzieje i czarownicy będą mogli przyzwać na pomoc. W tekście nie zabraknie ciekawych komentarzy, jak i dokładnych cech poszczególnych stworów.
  Khelben z kolei nadesłał opis buildu o nazwie Smocza Strażniczka, który pomoże Ci wybrać odpowiednią klasę i statystyki, abyś mógł stworzyć tę potężną postać. Na tym jednak nie skończył, bowiem uzupełnił też bestiariusz o trzy stworzenia - satyra, satyra-wojownika oraz satyra-łucznika.

  Zapraszam do zapoznania się z materiałem!
  Czy pomożesz miastu Neverwinter?
  02.09.2009 o 18:11 / Dodał: Valygar
  Na ulicach miasta szaleje zaraza zabijająca mnóstwo ludzi. Czy pomożesz mieszkańcom i Lady Aribeth? Do odzyskania składników potrzebnych do eliksiru musisz się wykazać nielada odwagą... oraz wiedzą, dokąd się udać. Możesz oczywiście uwierzyć swojemu przeczuciu, ale jeśli ono nie jest w stanie dobrze cię pokierować, to zostało ci tylko jedno - skorzystać z pomocy. I właśnie taką proponuje ci Insha w swojej solucji rozdziału pierwszego gry Neverwinter Nights.
  Tallos o bardzie w NWN
  23.08.2009 o 14:59 / Dodał: Insha
  Skryba o nicku Tallos nie próżnuje - nadesłał do Twierdzy Insimilion kolejny tekst, który tym razem przyda się wszystkim chcącym rozpocząć przygodę w Neverwinter Nights bardem. Napisał on bowiem wyczerpujący poradnik tworzenia i prowadzenia tejże profesji. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się, jak zrobić z tej często niedocenianej klasy naprawdę dobrą postać.
  Życzę powodzenia wszystkim przyszłym bardom!