Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Baldur's Gate 3 • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Baldur's Gate 3  Baldur's Gate 3


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Baldur's Gate 3 - patch 5
  14.07.2021 o 11:36 / Dodał: Shar
  13 lipca Baldur's Gate 3 doczekało się kolejnej aktualizacji! Pierwszą, istotną modyfikacją jest zmiana systemu rzutów. Do tej pory rzuty kością wykonywały się w tle gry, bez  naszej ingerencji. Teraz z kolei, mamy mieć na nie realny wpływ poprzez zaklęcia, nasze, jak i pozostałych członków drużyny.
   
  Fanów RPG na pewno ucieszy informacja o mechanizmie nagradzającym za odgrywanie ról. Tworząc bohatera, wybierzemy czym parała się postać przed rozpoczęciem gry. W związku z tym, podczas rozgrywki napotkamy sekretne questy, nawiązujące do naszego wyboru, za które nagradzani będziemy punktami inspiracji lub doświadczenia.
  Wprowadzenie druidów do Baldur's Gate 3
  19.02.2021 o 10:41 / Dodał: Shar
  Do Baldur's Gate 3 dołącza nowa klasa! Deweloperzy z Larian Studios potwierdzili wprowadzenie klasy Druida.  Wraz z nim, dane nam będzie skorzystać z ponad 30 nowych zaklęć oraz przeistoczyć się w wybrane zwierzę. Póki co, potwierdzone zostały metamorfozy w wilka, kruka, niedźwiedzia, rothe, monturalną ropuchę, kota, borsuka oraz pająka.  Przemiana nie tylko będzie miała aspekt bojowy ale również pozwoli nam odkryć nowe opcje dialogowe. Dodatkowo, zmiennokształtny będzie mógł wybrać krąg, do którego będzie należał - Krąg Ziemi lub Krąg Księżyca. Obydwa kręgi będą miały realny wpływ na charakter, moralność a nawet stosunek do innych postaci.
  Nowy patch do Baldur's Gate 3
  15.02.2021 o 16:11 / Dodał: Shar
  Już w środę, 17.02.2021 roku o godzinie 19:00, odbędzie się Panel from Hell 2, czyli spotkanie z pracownikami Larian Studios. Wśród gości panelu znajdą się założyciela studia i projektant - Swen Vincke oraz Joseph Crawford z Wizards of the Coast.  Prezentacja dotyczyć będzie czwartego, dużego patcha do Baldur's Gate 3. Póki co, wiadomo, że patch wprowadza zmiany w rasie tieflinga, modyfikuje zaklęcia oraz poprawia przerywniki filmowe. Również i tym razem, starsze zapisy gry nie będą kompatybilne z najnowszą wersją.
  Stream można będzie oglądnąć za pośrednictwem serwisu twitch.tv, na Steamie oraz YouTube