Risen  Risen


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  O Risenie słów kilka
  29.10.2010 o 20:21 / Dodał: Erador
  Risen jest jedną z tych gier, które wywołały niemałe zamieszanie w świecie cRPG-ów. Najnowsza produkcja znanego z trzech Gothiców niemieckiego studia Piranha Bytes nie została ciepło przyjęta ani wśród fanów serii, ani miłośników gatunku, co widać chociażby po naszym rankingu. Oczywiście gra ma też swoich zwolenników, do których z pewnością należy Jedi, jeden z jej recenzentów. Swoje zdanie na temat Risena wyraził w tym oto artykule, jaki zagościł dziś na łamach Twierdzy. Gorąco namawiamy do przeczytania!
  Zaoszczędź na Risenie
  11.10.2010 o 18:47 / Dodał: Serail
  W związku ze zbliżającą się premierą czwartego Gothica, który ma szansę na to, by stać się totalnym niewypałem chcielibyśmy zaproponować wam bliższą przygodę z najnowszą grą twórców pierwszych trzech części sagi Gothic. O co chodzi? O Risena, a jakże! Jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności zagrać w tę produkcję, której lokalizacją w Polsce zajęła się Cenega, to wstukajcie czym prędzej kod znajdujący się na dole newsa przy zakupie tej gry. Ile zapłacicie za grę dzięki naszemu rabatowi? Tylko 39,99 złotych, czyli upust wynosi 60 zł. I powiedzcie, że nie opłaca się trzymać z nami.
  RISEN-INS-2010
  Premium Risen
  01.05.2010 o 17:16 / Dodał: Polinick
  Cenega zapowiedziała, że niedługo kultowy (jak go nazwała) Risen trafi do serii Premium Games, co jest równoznaczne z tym, że jego cena spadnie do 54.99. Co prawda z "kultowością" najnowsza gra Piranha Bytes nie ma zbyt wiele wspólnego, ale jeśli ktoś lubi action RPG, a tej produkcji w swojej kolekcji nie posiada, nadarza się doskonała okazja.
  Risen nie śpi
  26.04.2010 o 21:55 / Dodał: Polinick
  Gra, którą Piranha Bytes miała się zrehabilitować, Risen, przeszła praktycznie bez echa. Jednak my o niej nie zapomnieliśmy i nie zapomnieli również redaktorzy Gaming Bits oraz Gaming Dead. Ci pierwsi polecają ją gorąco, nagradzając oceną 3.75/5, drudzy natomiast spojrzeli bardziej krytycznym okiem i zwrócili uwagę na wiele mankamentów, jakie napotykamy podczas gry, co zaważyło na niskiej ocenie (2/5).
  Uratuj Zakazaną Wyspę przed prastarym złem!
  08.03.2010 o 21:19 / Dodał: Valygar
  Pokaż, że jesteś bohaterem, na którego czekała ludzkość - przed tobą już tylko jedna rzecz do wykonania - ostateczna eksterminacja zła zagrażającego Zakazanej Wyspie. Nie jest to jednak tak łatwe zadanie, jak mogłoby się wydawać, z pomocą przychodzi jednak Polinick i jego poradnik opisujący, jak wyjść zwycięsko z końcowej walki w grze Risen.