Dragon Age: InkwizycjaDragon Age: Inkwizycja


Artykuły

Najnowsze wieści

Dragon Age: Inkwizycja - Intruz, czyli epilog kampanii
04.09.2015 o 9:35 / Dodał: Ingmar
Zaliczyliście już podstawową kampanię w grze Dragon Age: Inkwizycja? To mamy dobrą wiadomość: BioWare zapowiedziało wydanie ostatniego rozszerzenia do najnowszej produkcji osadzonej w Thedas. Akcja DLC-ka zatytułowanego "Intruz" rozegra się po wydarzeniach z wątku głównego.
Dragon Age: Inkwizycja - nowy patch i Pala, Milcząca Siostra
11.08.2015 o 0:11 / Dodał: Ingmar
Zbliża się premiera The Descent, większego DLC-ka do gry Dragon Age: Inkwizycja. Z tej okazji zespół z BioWare przygotował dla nas nowy patch. Lista zmian zawiera głównie kosmetyczne poprawki - ich przegląd znajdziecie w rozszerzeniu newsa. Pomówimy także o kolejnej postaci do trybu wieloosobowego: Pala to Milcząca Siostra, złodziejka na dwa sztylety.
Dragon Age: Inkwizycja - The Descent, czyli dodatek o Mrocznych Pomiotach
06.08.2015 o 14:43 / Dodał: Ingmar
Zespół z BioWare wreszcie zapewnił nam informacje o drugim dużym rozszerzeniu do gry Dragon Age: Inkwizycja. Dodatek o tytule "The Descent" trafi do sprzedaży już 11 sierpnia w wersjach na komputery PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jaki jest motyw przewodni? Wyruszmy na eksplorację Głębokich Ścieżek, by raz jeszcze zawalczyć z Mrocznymi Pomiotami.
Dragon Age: Inkwizycja - do 19 lipca trwa darmowy trial
16.07.2015 o 16:21 / Dodał: Ingmar
Graliście już w Dragon Age'a: Inkwizycję? Jeśli nie, to teraz pojawiła się dobra okazja, aby nadrobić zaległości. EA przygotowało darmowego triala, który dostępny jest do 19 lipca do godziny 19:00. Otrzymujemy możliwość odbycia sześciogodzinnej przygody z kampanią oraz nieograniczony czasowo dostęp do trybu wieloosobowego.
Dragon Age: Inkwizycja - import stanu gry na konsolach
14.07.2015 o 14:39 / Dodał: Ingmar
Już kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że BioWare pracuje nad nowymi rozszerzeniami do gry Dragon Age: Inkwizycja. Teraz dowiedzieliśmy się, że wylądują one jedynie na komputerach PC oraz na konsolach obecnej generacji. Posiadacze PlayStation 3 oraz Xbox 360 mogą jednak skorzystać z nowej opcji przenoszenia stanu gry.