World of Warcraft  World of Warcraft


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Koniec Variana Wrynna?
  06.09.2015 o 14:22 / Dodał: Archont Iliach
  Wszyscy fani gier Blizzarda nie mogą doczekać się na nadciągający wolnymi krokami Blizzcon 2015.  Na miejscu będzie bowiem możliwość "rozegrania się" z najnowszym produktem "Overwatch" , posłuchania o kolejnych poczynaniach Blizzarda oraz będzie również możliwość obejrzenia materiałów przedstawiających nowy dodatek do World of warcraft - Legion.  Ta ostatnia z atrakcji budzi ostatnimi dniami bardzo wiele kontrowersji, ponieważ ogromna społeczność "mieszkańców" Azeroth dopatrzyła się małego przecieku, który może poraz kolejny wywrócić świat do góry nogami. Czy Blizzard potwierdzi te przypuszczenia, czy może desperacko zmienią swoje plany tuż przed wypuszczeniem nowego dodatku?
  Fragment "World of Warcraft: Vol'Jin Cienie Hordy"
  10.06.2013 o 19:09 / Dodał: Serenity
  Jak wiecie już 2 lipca ŚWIATOWA PREMIERA World of Warcraft: Vol’jin Cienie Hordy! W piątek na oficjalnej stronie Blizzarda mogliście zapoznać się z fragmentem książki. Fabryka Słów prezentuje więcej! Fragment znajdziecie tu. Życzymy miłej lektury!
  World of Warcraft: Mist of Pandaria - nowinki
  27.08.2012 o 22:01 / Dodał: Shar
  Premiera czwartego już dodatku do znanej na całym świecie gry MMO - World of Warcraft planowana jest na 25 września 2012 roku. Tak więc nic dziwnego, iż Blizzard udostępnia w sieci coraz to nowsze materiały dotyczące Mist of Pandaria.
  World of Warcraft - graj za darmo do 20 poziomu.
  29.06.2011 o 8:40 / Dodał: Orick
  Spore zmiana w trialach World of Warcraft.  Od tej pory nie będą już one ograniczone czasowo, lecz gracze, którzy będą chcieli spróbować swoich sił w grze, będą mogli stworzyć dowolną ilość postaci i rozwinąć je do 20 poziomu.  Dodatkowe informacje na ten temat można przeczytać pod tym linkiem.
  World of Warcraft : Cataclysm ustanawia rekord
  11.01.2011 o 16:52 / Dodał: Roderick
  Wczorajszego wieczora Blizzard pochwalił się oficjalnymi wynikami sprzedaży najnowszego dodatku do gry, który nosi podtytuł Cataclysm. Gra ustanowiła dwa rekordy w ciągu jednego dnia, co przysporzyło wydawcy kolejny powód do dumy. Pierwszym z rekordów jest tytuł najszybciej rozchodzącej się gry wyłącznie na PC (Poprzednim zwycięzcą w tej kategorii był... poprzedni dodatek do World of Warcraft) z liczbą 3,3 mln egzemplarzy w ciągu pierwszych 24h. Prócz tego, Cataclysm okazał się najlepiej sprzedającą się grą w ciągu miesiąca od premiery - 4,7 mln egzemplarzy. Jak gdyby tych osiągnięć było dla twórców za mało - World of Warcraft umocnił swoją pozycję najbardziej popularnej gry MMO na świecie, przekraczając liczbę 12 milionów subskrypcji.