Drakensang: The Dark Eye  Drakensang: The Dark Eye


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Drakensang w CDA!
  16.03.2010 o 18:03 / Dodał: Tallos
  Czasopismo komputerowe CD-Action obchodzi w tym miesiącu 14. urodziny (życzymy wszystkiego najlepszego!). Z tej okazji redakcja postanowiła zrobić wspaniały prezent miłośnikom komputerowych RPG-ów i dodała na swoim coverze pełną wersję powszechnie chwalonego Drakensang: The Dark Eye (i to w dodatku po polsku!). Polecamy fanom tego gatunku gier udanie się do kiosku z 16,99 zł w kieszeni i wypróbowanie tej produkcji.
  Zwiastun i data premiery The River of Time!
  21.08.2009 o 17:58 / Dodał: Yeslick
  Niemieckie studio Radon Labs niedawno odsłoniło parę tajemnic dotyczących drugiej części Drakensang, jednego z najbardziej (a niesłusznie) niedocenianych cRPG. Znany jest już podtytuł (The River of Time), niektóre zagadnienia fabularne oraz mieliśmy możność oglądania screenshotów z rozgrywki. Wiadomo jednak, że złaknionym Graczom nie wystarczą obrazki, dlatego twórcy przygotowali oficjalny a zarazem pierwszy zwiastun Drakensang: The River of Time. Jedno trzeba przyznać - film robi wrażenie. Obejrzeć możesz go, Drogi Wędrowcze, w Twierdzowej Wideotece.

  Więcej w rozwinięciu wieści!
  Dział Drakensang na Insimilionie wyróżniony
  30.06.2009 o 21:47 / Dodał: Orish
  Miło mi ogłosić, że nasza komnata Drakensang została wyróżniona w konkursie na najlepszą fanowską stronę/sekcję na temat Drakensang: The Dark Eye, organizowanym przez firmę Techland, polskiego dystrybutora gry. Zasłużone zwycięstwo odniósł analogiczny dział na łamach wortalu Game Exe.

  Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim, którzy mieli wkład w powstawanie naszego działu, a zwłaszcza Oceansoul, która, prócz kilku innych tekstów, napisała wspaniałą solucję. Niestety, nie ma jej już z nami, dlatego chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich do pomocy w dalszej rozbudowie komnaty. Zapewniam, że warto.
  Drakensang: The Dark Eye - Ergo's Fixpack v1.70
  14.05.2009 o 23:06 / Dodał: Orish
  Popularna łatka do Drakensanga, Ergo's Fixpack, została zaktualizowana do wersji 1.70. Możecie ją pobrać pod tym linkiem. Oto lista zmian:
  • Higher maximum values for attributes, including PCs (+1)
  • Heavy Iryan Leather Greaves matching to Iryan Armor (by Damar Stiehl)
  • Fixed loot table (by Qendivardo) from german patch
  • Summons balanced! (*10)
  • Added new game icon for shortcut
  • Script cleaning and minor bug fixes

   

  Drakensang: The Dark Eye - Ergo's Fixpack v1.62
  19.04.2009 o 23:21 / Dodał: Orish
  Pojawiła się kolejna wersja moda Ergo's Fixpack do Drakensanga, który balansuje rozgrywkę, czyniąc ją bardziej realistyczną, jak również naprawia różne błędy. Możecie ją pobrać stąd. Changelog w rozwinięciu wieści.