Drakensang: The Dark EyeDrakensang: The Dark Eye


Artykuły

Najnowsze wieści

Drakensang w CDA!
16.03.2010 o 18:03 / Dodał: Tallos
Czasopismo komputerowe CD-Action obchodzi w tym miesiącu 14. urodziny (życzymy wszystkiego najlepszego!). Z tej okazji redakcja postanowiła zrobić wspaniały prezent miłośnikom komputerowych RPG-ów i dodała na swoim coverze pełną wersję powszechnie chwalonego Drakensang: The Dark Eye (i to w dodatku po polsku!). Polecamy fanom tego gatunku gier udanie się do kiosku z 16,99 zł w kieszeni i wypróbowanie tej produkcji.
Zwiastun i data premiery The River of Time!
21.08.2009 o 17:58 / Dodał: Yeslick
Niemieckie studio Radon Labs niedawno odsłoniło parę tajemnic dotyczących drugiej części Drakensang, jednego z najbardziej (a niesłusznie) niedocenianych cRPG. Znany jest już podtytuł (The River of Time), niektóre zagadnienia fabularne oraz mieliśmy możność oglądania screenshotów z rozgrywki. Wiadomo jednak, że złaknionym Graczom nie wystarczą obrazki, dlatego twórcy przygotowali oficjalny a zarazem pierwszy zwiastun Drakensang: The River of Time. Jedno trzeba przyznać - film robi wrażenie. Obejrzeć możesz go, Drogi Wędrowcze, w Twierdzowej Wideotece.

Więcej w rozwinięciu wieści!
Dział Drakensang na Insimilionie wyróżniony
30.06.2009 o 21:47 / Dodał: Orish
Miło mi ogłosić, że nasza komnata Drakensang została wyróżniona w konkursie na najlepszą fanowską stronę/sekcję na temat Drakensang: The Dark Eye, organizowanym przez firmę Techland, polskiego dystrybutora gry. Zasłużone zwycięstwo odniósł analogiczny dział na łamach wortalu Game Exe.

Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim, którzy mieli wkład w powstawanie naszego działu, a zwłaszcza Oceansoul, która, prócz kilku innych tekstów, napisała wspaniałą solucję. Niestety, nie ma jej już z nami, dlatego chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich do pomocy w dalszej rozbudowie komnaty. Zapewniam, że warto.
Drakensang: The Dark Eye - Ergo's Fixpack v1.70
14.05.2009 o 23:06 / Dodał: Orish
Popularna łatka do Drakensanga, Ergo's Fixpack, została zaktualizowana do wersji 1.70. Możecie ją pobrać pod tym linkiem. Oto lista zmian:
  • Higher maximum values for attributes, including PCs (+1)
  • Heavy Iryan Leather Greaves matching to Iryan Armor (by Damar Stiehl)
  • Fixed loot table (by Qendivardo) from german patch
  • Summons balanced! (*10)
  • Added new game icon for shortcut
  • Script cleaning and minor bug fixes

 

Drakensang: The Dark Eye - Ergo's Fixpack v1.62
19.04.2009 o 23:21 / Dodał: Orish
Pojawiła się kolejna wersja moda Ergo's Fixpack do Drakensanga, który balansuje rozgrywkę, czyniąc ją bardziej realistyczną, jak również naprawia różne błędy. Możecie ją pobrać stąd. Changelog w rozwinięciu wieści.