Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Knights of the Old Republic • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Knights of the Old Republic  Knights of the Old Republic


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Coraz więcej plotek o nowym Knights of the Old Republic
  22.04.2021 o 13:01 / Dodał: Shar
  Jason Schreier to dziennikarz zajmujący się branżą gier wideo, który od lat znany jest z przecieków na temat powtawania gier od największych wydawców. Teraz znowu jest na językach, a to dzięki wywiadzie dla MinnMaxShow. Potwierdził w nim, że studio Aspyr Media pracuje nad remakiem Knights of the Old Republic.
  Wywiad zdaje się tylko potwierdzać to, co wcześniej podejrzewano. Już w przeciągu ostatnich 2 lat Aspyr zatrudniło wiele osób, które wcześniej należały do Bioware. Ponad to, w ogłoszeniu Embracer Group (które to przejeło Aspyr) pojawiła się informacja o trwajacych właśnie pracach nad wysokobudżetową produkcją, ktorą będzie częścią, już istniejącej marki.
  Star Wars Knights of the Old Republic II - nowy, duży patch
  29.07.2015 o 15:25 / Dodał: Ingmar
  To jest ciekawa wiadomość: pojawił się nowy oficjalny patch do gry Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords. Za jego przygotowanie odpowiada trio Aspyr / Disney Interactive / LucasArts. Dla porządku dodajmy, że od premiery drugiego KOTOR-a minęło już ponad dziesięć lat i że chyba mało kto z nas spodziewał się wydania tej łatki.
  Star Wars Uncharted, czyli nowa gra od Visceral Games
  06.07.2015 o 10:30 / Dodał: Ingmar
  Po umiarkowanym sukcesie MMO Star Wars: The Old Republic wydawca Electronic Arts dogadał się z Lucasfilm, czyli właścicielem marki Star Wars. W ciągu następnych lat wszystkie gry na słynnej licencji będą tworzone pod nadzorem EA. Co zobaczymy w najbliższych miesiącach? 17 listopada do sprzedaży trafi Star Wars Battlefront. Przyszły rok powinien nam przynieść projekt, który roboczo nazwiemy Star Wars Uncharted, a w 2017 być może zagramy w nowego KotOR-a. Nieźle? To dopiero początek!
  Aktualizacja działu KotOR
  09.07.2010 o 23:44 / Dodał: Orish
  W naszym dziale Knights of the Old Republic od dziś możecie przeczytać o arenie pojedynków na Taris. Autorem tego poradnika jest Verdungo. Serdecznie zapraszam do zapoznania się.
  Poniedziałek z Ocią!
  21.09.2009 o 20:14 / Dodał: Rey
  Przed zasłużonym (dlaczego, to zaraz powiem) urlopem nasz Twierdzowy Cyborg, znany szerzej jako Oceansoul, zostawiła nam kilka tekstów do wrzucenia, o tak, byśmy przypadkiem o Niej nie zapomnieli. Po długiej podróży przez tnące szpony Korekty i słońce Formatu każdy może już zaczerpnąć z tej krynicy wiedzy. Trudno się zdecydować od czego zacząć, bo wszystko jest warte uwagi. Może od początku: pierwszym z tekstów jest skromny, jak na Kalarepę, artykulik, będący tłumaczeniem tekstów, ukazujących się w ramach ostatnich Divinity Wednesday, o Lokacjach jakie odwiedzimy w, zbliżającym się coraz większymi krokami, Divinity 2: Ego Draconis.

  Kolejny nie jest nawet tak długi jak poprzedni, niesie jednak ze sobą dużo więcej, bowiem Informacje i opis do Star Wars: Knights of the Old Republic był ostatnim tekstem niezbędnym do utworzenia działu gry! Każdego fana Uniwersum Star Wars, gry cRPG czy po prostu spragnionego wiedzy zapraszam do lektury tych tekstów w nowo otwartej komnacie Twierdzy.

  Ostatni będą pierwszymi, jak mówi stare przysłowie, i to właśnie na koniec pozostał tekst opisujący każdy możliwy aspekt Umiejętności w TESIV: Oblivion. Jeżeli jesteś ciekaw/a, które z nich są warte uwagi, jakie są ich skutki, jakimi prawami się rządzą czy gdzie znajdziesz Trenerów, Książki lub inne okazje, do podniesienia którejś z nich, to jest to artykuł w sam raz dla Ciebie!

  Nawet jeśli obecnie, żaden z tych tytułów Cię bezpośrednio nie interesuje, to warto je przeczytać, dla samych informacji jakie z sobą niosą. Serdecznie zapraszamy do lektury!