Knights of the Old Republic  Knights of the Old Republic


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Star Wars Knights of the Old Republic II - nowy, duży patch
  29.07.2015 o 15:25 / Dodał: Ingmar
  To jest ciekawa wiadomość: pojawił się nowy oficjalny patch do gry Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords. Za jego przygotowanie odpowiada trio Aspyr / Disney Interactive / LucasArts. Dla porządku dodajmy, że od premiery drugiego KOTOR-a minęło już ponad dziesięć lat i że chyba mało kto z nas spodziewał się wydania tej łatki.
  Star Wars Uncharted, czyli nowa gra od Visceral Games
  06.07.2015 o 10:30 / Dodał: Ingmar
  Po umiarkowanym sukcesie MMO Star Wars: The Old Republic wydawca Electronic Arts dogadał się z Lucasfilm, czyli właścicielem marki Star Wars. W ciągu następnych lat wszystkie gry na słynnej licencji będą tworzone pod nadzorem EA. Co zobaczymy w najbliższych miesiącach? 17 listopada do sprzedaży trafi Star Wars Battlefront. Przyszły rok powinien nam przynieść projekt, który roboczo nazwiemy Star Wars Uncharted, a w 2017 być może zagramy w nowego KotOR-a. Nieźle? To dopiero początek!
  Aktualizacja działu KotOR
  09.07.2010 o 23:44 / Dodał: Orish
  W naszym dziale Knights of the Old Republic od dziś możecie przeczytać o arenie pojedynków na Taris. Autorem tego poradnika jest Verdungo. Serdecznie zapraszam do zapoznania się.
  Poniedziałek z Ocią!
  21.09.2009 o 20:14 / Dodał: Rey
  Przed zasłużonym (dlaczego, to zaraz powiem) urlopem nasz Twierdzowy Cyborg, znany szerzej jako Oceansoul, zostawiła nam kilka tekstów do wrzucenia, o tak, byśmy przypadkiem o Niej nie zapomnieli. Po długiej podróży przez tnące szpony Korekty i słońce Formatu każdy może już zaczerpnąć z tej krynicy wiedzy. Trudno się zdecydować od czego zacząć, bo wszystko jest warte uwagi. Może od początku: pierwszym z tekstów jest skromny, jak na Kalarepę, artykulik, będący tłumaczeniem tekstów, ukazujących się w ramach ostatnich Divinity Wednesday, o Lokacjach jakie odwiedzimy w, zbliżającym się coraz większymi krokami, Divinity 2: Ego Draconis.

  Kolejny nie jest nawet tak długi jak poprzedni, niesie jednak ze sobą dużo więcej, bowiem Informacje i opis do Star Wars: Knights of the Old Republic był ostatnim tekstem niezbędnym do utworzenia działu gry! Każdego fana Uniwersum Star Wars, gry cRPG czy po prostu spragnionego wiedzy zapraszam do lektury tych tekstów w nowo otwartej komnacie Twierdzy.

  Ostatni będą pierwszymi, jak mówi stare przysłowie, i to właśnie na koniec pozostał tekst opisujący każdy możliwy aspekt Umiejętności w TESIV: Oblivion. Jeżeli jesteś ciekaw/a, które z nich są warte uwagi, jakie są ich skutki, jakimi prawami się rządzą czy gdzie znajdziesz Trenerów, Książki lub inne okazje, do podniesienia którejś z nich, to jest to artykuł w sam raz dla Ciebie!

  Nawet jeśli obecnie, żaden z tych tytułów Cię bezpośrednio nie interesuje, to warto je przeczytać, dla samych informacji jakie z sobą niosą. Serdecznie zapraszamy do lektury!
  Pobierz KotORa
  07.09.2009 o 15:07 / Dodał: Ingmar
  Nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Knights of the Old Republic? Najwyższy czas nadrobić zaległości! Z pomocą przychodzi Wam LucasArt i dwa najpopularniejsze systemy cyfrowej dystrybucji. Od dnia dzisiejszego możecie pobrać KotORa ze Steama (8,99 euro) oraz Direct2Drive (7.95 funtów). Nie jest to może najtańsza oferta, ale przecież za wyśmienitego eRPeGa można zapłacić każde pieniądze.