Wiedźmin 3: Dziki Gon  Wiedźmin 3: Dziki Gon


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Wiedźmin 3: Dziki Gon z perspektywy czasu
  03.02.2016 o 21:51 / Dodał: Nev
  Minęło już wiele czasu od premiery Dzikiego Gonu, opadły emocje zarówno po wydaniu podstawowej wersji gry, jak i dodatku Serca z Kamienia. Można spojrzeć na produkcję CD Projektu RED z perspektywy czasu i ocenić ją bez całego hype'u powstałego wokół licznych nagród i jeszcze liczniejszych nominacji. Niemniej, Wiedźmin 3: Dziki Gon to doskonała gra, nawet jeśli osądza się ją po wielu, wielu miesiącach od premiery. 
  "Krew i wino" nadchodzi: pierwsze screeny z gry
  09.12.2015 o 21:13 / Dodał: Nev
  Na horyzoncie powoli zaczyna majaczyć się premiera drugiego dodatku do Wiedźmina 3: Dziki Gon - DLC "Krew i Wino" zostało przełożone z pierwszego kwartału 2016 na połowę przyszłego roku. Dokładnej daty wciąż nie znamy, jednak widać po pierwszych wypuszczonych screenach, że obszar nad którym pracuje CD Projekt RED jest sporym wyzwaniem. 
  Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serce z Kamienia - Solucja
  28.11.2015 o 21:26 / Dodał: Bacha85
  Dwie pierwsze części solucji do misji dodanych w dodatku Serca z kamienia. Na początek: wątek główny i zadania poboczne.
  To był epicki rok dla Wiedźmina 3: Dziki Gon!
  25.11.2015 o 8:28 / Dodał: Nev
  W sumie nic nowego w tytule tej wiadomości nie przekazaliśmy, jednak warto powiedzieć, że chyba jeszcze nigdy polska gra komputerowa nie zdobyła takiego wpływu na światowy rynek graczy jak produkcja CD Projektu RED. Pierwsza i druga część Wiedźmina stały się popularne głównie na rodzimych rynkach, jednak Dziki Gon dosłownie zawojował świat. Przejdźcie dalej, by zobaczyć jakie podsumowanie przygotowali dla fanów Geralta z Rivii twórcy z CD Projekt RED. 
  Bądź profesjonalistą w Wiedźmina 3.
  15.11.2015 o 13:59 / Dodał: Nev
  Minęło już tak wiele czasu od premiery Wiedźmina 3, że na pewno już sami znacie najlepsze buildy i techniki radzenia sobie z potwornościami świata, w którym przyszło żyć Geraltowi z Rivii. Niemniej jednak, możecie się wciąż skusić na dwa filmy instruktażowe jak stworzyć potężnego wiedźmina, w których rolę narratora pełni Damien Monnier, jeden z projektantów Dzikiego Gonu?