Mass Effect 2  Mass Effect 2


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Płatne DLC do Mass Effect 2
  20.10.2013 o 15:11 / Dodał: Tallos
  Na naszych łamach opisywaliśmy już darmowe DLC do Mass Effect 2, teraz przyszła pora na te płatne: Kasumi - Skradzione Wspomnienia i Projekt Nadzora oraz Kryjówkę Handlarza Cieni i Przybycie. Oba teksty są autorstwa Tallosa (jego krótką charakterystykę znajdziecie w poprzedniej wieści) i do lektury obu serdecznie zapraszamy.
  Darmowe DLC do Mass Effect 2
  26.03.2012 o 19:19 / Dodał: Orish
  Przedstawiamy kolejny tekst Tallosa o Mass Effect, tym razem jednak o drugiej odsłonie sagi. Opisuje i ocenia w nim darmowe DLC, którymi możemy troszkę rozszerzyć sobie grę. Zapraszamy do lektury.
  ME3 - pierwsze pewne informacje
  11.04.2011 o 11:38 / Dodał: Rey
  W czasopiśmie Gameinformer pojawił się obszerny artykuł, z którego można dowiedzieć się wielu ciekawych i, najprawdopodobniej, pewnych informacji o zbliżającym się wielkimi krokami zakończeniu kosmicznej sagii - Mass Effect 3. Więcej informacji i skany artykułu w rozwinięciu wieści:

  Arrival już przybył!
  29.03.2011 o 19:29 / Dodał: Rey

  Po tygodniu wyczekiwania, umilonym okazjonalnym wydawaniem dodatkowych screenów i materiałów (znielubionych przez dużą część graczy za spoilery), nastała wreszcie premiera nowego dodatku do Mass Effect 2, o nazwie Arrival. Stanowi on jakoby pewien łącznik, otwierający twórcom furtkę do wydarzeń w trzeciej części gry. Dodatek można, rzecz jasna po uprzednim zakupie, (w wersji angielskiej) pobrać stąd, a add-on umożliwiający zainstalowanie DLC na polskiej wersji gry znajduje się tutaj.

  Arrival - screeny, screeny, screeny
  17.03.2011 o 22:51 / Dodał: Serail
  O Arrival, DLC do Mass Effect 2 po raz pierwszy usłyszeliśmy przy okazji premiery Dragon Age 2 za oceanem, gdzie do pudełka z grą dodano ulotkę dającą do zrozumienia, że "coś się święci". Twórcy nie poinformowali nas, o czym będzie dodatek, ani czego możemy się po nim nim spodziewać. Wiemy tylko, że będzie on swego rodzaju łącznikiem pomiędzy drugą a trzecią częścią sagi. O ile wszystko to, co dotyczy Arrival owiane jest tajemnicą, to autorzy stopniowo udostępniają informacje... na pierwszy ogień dając screeny. Zabawę zainicjowano przedwczoraj, kiedy to na Facebooku Mass Effect 2 opublikowano pierwszy materiał graficzny pochodzący z DLC. Kolejną grafikę obiecano rzucić graczom, kiedy pierwsza zostanie otworzona 700 tysięcy razy. Tak też się stało. Podobnie było w przypadku trzeciego i czwartego screena. Tajemnicą Poliszynela jest jednak, że w istocie materiały te nie mówią nam kompletnie nic o Arrival, a nasuwają jeszcze więcej pytań. Jedyną nadzieją jest to, że już jutro na Bratislava Games, targach growych na Słowacji BioWare uchyli rąbka tajemnicy.