Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 SpellForce • INSIMILION • Twierdza cRPG

  SpellForce  SpellForce


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Aktualizacja działu SpellForce
  12.09.2013 o 13:57 / Dodał: Tallos
  Po długiej przerwie kolejny raz rozbudowaliśmy dział SpellForce'a. Dzięki pracy Tallosa możecie dowiedzieć się, gdzie znaleźć runy i plany oraz elementy zestawów przedmiotów w Zakonie Świtu i Oddechu Zimy, a także przeczytać o gotowych bohaterach w Cieniu Feniksa. Ponadto, kolejnej aktualizacji doczekał się poradnik tworzenia postaci. Zapraszamy do lektury!
  Stwórz swą postać w SpellForce!
  31.01.2010 o 14:26 / Dodał: Erador
  Tworzenie postaci jest bardzo ważnym elementem większości gier. Spędzisz z nią wiele czasu, więc warto zadbać o to, by była jak najlepsza. Jeżeli masz problem ze swoim bohaterem, koniecznie przeczytaj nową wersję poradnika tworzenia postaci autorstwa Tallosa. Pomoże Ci on wybrać odpowiednie umiejętności i specjalizacje oraz wytłumaczy proces ich zdobywania. Dodatkowo uzupełnił też tekst o umiejętnościach o kolejne dwie tabele.

  Nie zwlekaj - przeczytaj i dowiedz się wszystkiego!
  Poradnik gry w SpellForce - ukończony
  10.10.2009 o 17:58 / Dodał: Rey
  Jak to z większością rzeczy bywa, kiedyś muszą się skończyć, a artykuły na naszej stronie nie są tutaj wyjątkiem. Dzięki ciężkiej pracy najmłodszego stażem członka Wielkiej Rady - Arry'ego - który już na starcie wyprzedził wielu jego poprzedników, możemy przeczytać szczegółowy i wyczerpujący poradnik do SpellForce jego autorstwa. Po napisanych już wcześniej Poradach ogólnych, zostały uzupełniony Poradniki gry danymi rasami, bowiem do tekstów o Ludziach i Elfach dołączyły te o Krasnoludach, Orkach, Mrocznych Elfach i Trollach. Serdecznie zapraszamy do ciekawej lektury!
  Radzisz sobie w SpellForce?
  23.09.2009 o 20:22 / Dodał: Rey
  Jest to gra, o dosyć wymagającym poziomie trudności, skomplikowana (strategia połączona z RPG, czy da się coś jeszcze bardziej pokręcić w tej materii?) i pewnie wielu osobom sprawiła choćby małe trudności. Ci, którzy trudności nie mieli też pewnie zechcą poszerzyć swą wiedzę, a mają do tego niepowtarzalną okazję, bowiem kolejny Twierdzowy Debiutant - Arry - napisał dwa artykuły, które mają pomóc w czasie zabawy. Pierwszym jest kompleksowy zbiór Porad, opisujący w szczególności aspekty wspólne dla wszystkich ras, a kolejny opisuje grę pierwszą z nich - Ludźmi. Każdego kto zechce poprawić swoje umiejętności gry w SpellForce serdecznie zapraszamy do lektury.
  SpellForce 2 w twierdzowym katalogu
  14.05.2009 o 18:01 / Dodał: Valygar
  W naszym twierdzowym katalogu cRPG pojawił się opis gry SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen, która łączy w sobie elementy RPG oraz strategii. Serdecznie zapraszam do lektury artykułu, którego autorem jest Piotr94.