Prawa autorskie


  copyright © Twierdza Insimilion

  Zawartość stron w tej domenie oraz nazwa domeny podlegają ochronie prawnej.

  Szata graficzna oraz system portalowy należą do właściciela Twierdzy Insimilion, a wykorzystywanie ich w celach publicznych jest zabronione.

  Loga, nazwy własne gier oraz tym podobne należą do ich właścicieli i są chronione ich własnym prawem autorskim.

  Prawa autorskie do treści zawartych w tym serwisie należą do ich autorów (bez prawa do jej usunięcia, które należy wyłącznie do Twierdzy Insimilion), których pseudonimy są podane przy każdej ich pracy. Wykorzystywanie, przetwarzanie lub kopiowanie ich za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej jest zabronione. Wyjątkiem jest zgoda administratora oraz właściciela danego materiału.

  Zapisywanie na dysku informacji zawartych w serwisie jest dozwolone, pod warunkiem nie udostępniania ich osobom postronnym.

  Pojedyncze treści publikowane przez Twierdzę Insimilion w World Wide Web mogą zawierać inne notki o prawach autorskich.

  Wyłączenie odpowiedzialności

  Chociaż dołożono wszelkich starań, by informacje na tej stronie były jak najbardziej prawidłowe, Twierdza Insimilion nie ponosi odpowiedzialności za jej treść.

  Materiały mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni. Autor nie gwarantuje poprawności i kompletności materiałów ani wiarygodności rad, opinii, oświadczeń, rysunków lub innych informacji, wyświetlanych na stronie lub rozpowszechnianych za jej pośrednictwem. Użytkownik akceptuje, że opieranie się na takich opiniach, radach, oświadczeniach, notatkach i rysunkach stanowi działanie na własne ryzyko. Treści przekazywane są w takiej formie, w jakiej są dostępne.

  Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pomyłki, niedokładności, braki i inne błędy oraz nieaktualność lub nieautentyczność jakichkolwiek informacji zawartych na niniejszym Serwisie.