TES V: Skyrim  TES V: Skyrim


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Planszowa wersja Skyrim
  01.03.2021 o 18:44 / Dodał: Shar
  Już w czerwcu rusza zbiórka na planszową wersję gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Planszówkowa adaptacja ma polegać na przemieszczaniu się po planszy i wykonywaniu questów, w maksymalnie czteroosobowej drużynie. Zbiórka odbędzie się na Gamefound, czyli nowej platformie crowdfundingowej, dedykowanej grom planszowym. Twórcą platformy jest pochodzący z Wrocławia zespół - Awaken Realms - znany z wydania choćby This War of Mine: The Board Game. W trakcie trwania zbiórki, będzie można przetestować grę za pośrednictwem Tabletop Simulator.
  TES V: Skyrim i Xbox One - szykuje się remaster?
  08.11.2015 o 18:42 / Dodał: Ingmar
  Dziennikarze magazynu Game Informer odwiedzili niedawno ekipę z Bethesdy, aby porozmawiać o Fallout 4. Premiera gry w klimatach postapo jest już dosłownie za rogiem, więc w takich odwiedzinach nie ma nic dziwnego. Co ciekawe, rozmowa zeszła na TES V: Skyrim - dowiedzieliśmy się, że studio przygotowało specjalną wersję gry, działającą na konsoli Xbox One.
  Aktualizacja działu TES V: Skyrim #2
  29.09.2015 o 17:39 / Dodał: Nev
  Następna porcja materiałów z kolejnego działu solucji aktualnie rozwijanego na Insimilionie - opis przejścia głównej linii fabularnej w Akademii Magów w TES V: Skyrim.
  Aktualizacja działu TES V: Skyrim #1
  18.09.2015 o 20:55 / Dodał: Nev
  Miło nam oznajmić, że na Insimilionie będzie mogli znaleźć nowy element działu The Elders Scrolls V: Skyrim. Będzie to solucja poszczególnych wątków, zaczynając od odpowiednika Gildii Wojowników, czyli Towarzyszy. Kolejne aktualizacje już wkrótce.
  The Elders Scrolls V: Skyrim - kiedy sequel?
  10.08.2015 o 23:07 / Dodał: Ingmar
  Pamiętacie jeszcze okres sprzed tegorocznych targów E3? Spekulowaliśmy wtedy, jaką nową grę może pokazać Bethesda podczas swojej konferencji. Sprawdził się najbardziej prawdopodobny scenariusz - zobaczyliśmy Fallouta 4. Co jednak z kolejną dużą odsłoną serii The Elder Scrolls? Z tą całą Argonią, która podobno jest już w produkcji?