TES V: Skyrim  TES V: Skyrim


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  TES V: Skyrim i Xbox One - szykuje się remaster?
  08.11.2015 o 18:42 / Dodał: Ingmar
  Dziennikarze magazynu Game Informer odwiedzili niedawno ekipę z Bethesdy, aby porozmawiać o Fallout 4. Premiera gry w klimatach postapo jest już dosłownie za rogiem, więc w takich odwiedzinach nie ma nic dziwnego. Co ciekawe, rozmowa zeszła na TES V: Skyrim - dowiedzieliśmy się, że studio przygotowało specjalną wersję gry, działającą na konsoli Xbox One.
  Aktualizacja działu TES V: Skyrim #2
  29.09.2015 o 17:39 / Dodał: Nevinyrral
  Następna porcja materiałów z kolejnego działu solucji aktualnie rozwijanego na Insimilionie - opis przejścia głównej linii fabularnej w Akademii Magów w TES V: Skyrim.
  Aktualizacja działu TES V: Skyrim #1
  18.09.2015 o 20:55 / Dodał: Nevinyrral
  Miło nam oznajmić, że na Insimilionie będzie mogli znaleźć nowy element działu The Elders Scrolls V: Skyrim. Będzie to solucja poszczególnych wątków, zaczynając od odpowiednika Gildii Wojowników, czyli Towarzyszy. Kolejne aktualizacje już wkrótce.
  The Elders Scrolls V: Skyrim - kiedy sequel?
  10.08.2015 o 23:07 / Dodał: Ingmar
  Pamiętacie jeszcze okres sprzed tegorocznych targów E3? Spekulowaliśmy wtedy, jaką nową grę może pokazać Bethesda podczas swojej konferencji. Sprawdził się najbardziej prawdopodobny scenariusz - zobaczyliśmy Fallouta 4. Co jednak z kolejną dużą odsłoną serii The Elder Scrolls? Z tą całą Argonią, która podobno jest już w produkcji?
  TES V: Skywind - prezentacja Seyda Neen z Morrowinda
  01.06.2015 o 17:08 / Dodał: Ingmar
  Czy jest coś lepszego od grania całą noc w Skyrim? Pewnie, granie całą noc w Morrowinda. Uwielbiam północne klimaty "piątki", ale w każdym rankingu pierwszeństwo dam "trójce". Była dla mnie prawdziwym przełomem w gamingowym życiu. Z tym większą nadzieją wypatruję premiery Skywind, czyli fanowskiego projektu przeniesienia niesamowitego świata Morrowinda na potężny silnik Skyrim. Możemy zobaczyć kolejny trailer nadchodzącej produkcji. Oto prezentacja Seyda Neen, kultowej lokacji startowej z trzeciej części serii The Elder Scrolls.