Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Arcania: Gothic 4 • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Arcania: Gothic 4  Arcania: Gothic 4


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Kolejny rozdział w solucji Arcanii: Gothic 4
  22.03.2012 o 20:00 / Dodał: Orish
  Do naszego działu Arcania: Gothic 4 trafiła kolejna część solucji. Aharo opisuje w niej, jak poradzić sobie z zadaniami w rozdziale IV.
  Wymagania sprzętowe dodatku do Arcanii
  05.10.2011 o 20:46 / Dodał: Mieszkaniec #5566
  Znane są już wymagania sprzętowe dla rozszerzenia Arcania: Gothic 4, Fall of Setarrif, które ma mieć premierę pod koniec obecnego miesiąca.
  Same wymagania znajdziecie w rozwinięciu wieści.
  Rozszerzenie do Arcania: Gothica 4
  29.09.2011 o 12:17 / Dodał: Mieszkaniec #5566
  Jak można wyczytać w Sieci - możemy spodziewać się dodatku do Arcania: Gothic 4, o podtytule Fall of Setarrif. Niewiadomo, z jakich przyczyn nie został on wydanych dotychczas, teraz jednak jego premiera została zapowiedziana na 25 października.
  ArcaniA: Fall of Setetarrif - data premiery zapowiedziana
  22.09.2011 o 21:52 / Dodał: Sizu
  ArcaniA: Fall of Setarrif, samodzielny dodatek do czwartej części serii Gothic wyjdzie na PC już 25 października. Mimo, że produkcja ta została stworzona z myślą o konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, to na razie nic na ten temat nie wiadomo.
  Będzie to pierwsza gra wydana przez Nordic Games, po tym jak parę miesięcy temu przejęła ona JoWood wraz z The Adventure Company.
  ArcaniA: Fall of Setarrif nie będzie wymagał podstawowej wersji gry, Arcania: Gothic 4. W dodatku czeka nas nowa historia, której przejście powinno zająć od czterech do ośmiu godzin. Należy przypomnieć, że niemal pewnym było iż produkcja ta nigdy nie ujrzy światła dziennego. JoWooD w trakcie powstawania dodatku borykał się z wielkimi problemami finansowymi, a proces tworzenia gry został przerwany.
  Feshyr, i co dalej?
  22.07.2011 o 17:47 / Dodał: wojjoo
  Arcania: Gothic 4 do gier najtrudniejszych z pewnością nie należy, ale niejednokrotnie podczas przygody można natrafić na problemy i przeszkody, których długo nie jest się w stanie obejść. W takich sytuacjach zawsze możecie liczyć na naszą pomoc - po prostu zajrzyjcie do solucji, której pierwsze fragmenty mamy dziś przyjemność zaprezentować. Jest ona wynikiem wspólnej pracy Seraila i Aharo