Baldur's Gate  Baldur's Gate


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Pierwsze wrażenia: Baldur's Gate. Siege of Dragonspear
  05.04.2016 o 21:32 / Dodał: Bacha85
  Minęło raptem sześć dni od premiery Baldur's Gate. Siege of Dragonspear a już dzielimy się pierwszymi wrażeniami z gry.
  Baldur's Gate: Siege of Dragonspear ogłoszony!
  10.07.2015 o 12:34 / Dodał: Ingmar
  Odliczanie dobiegło końca, nasze przewidywania się sprawdziły. Oto nowa gra z klasycznej serii RPG-ów: Baldur's Gate: Siege of Dragonspear! Jak pisaliśmy wcześniej, to projekt wcześniej znany jako Adventure Y, interquel wypełniający fabularną lukę między Baldur's Gate 1 a Baldur's Gate 2. Zobaczmy, czego dowiedzieliśmy się z komunikatu prasowego.
  Baldur's Gate Adventure Y i plany na piątą edycję DnD
  08.07.2015 o 13:40 / Dodał: Ingmar
  News z niedzieli o tym, że nadchodzi nowy Baldur's Gate spotkał się z niezłym odzewem. Parę osób zagadało mnie o dalsze informacje, a ponieważ licznik na stronie baldursgate.com nadal tyka, to dobra okazja, aby je zapewnić. Porozmawiamy o planach Beamdoga na przyszłość oraz o tym, dlaczego nadal uważam, że za niecałe dwa dni zostaną ogłoszone prace nad interquelem, czyli nad Baldur's Gate: Adventure Y.
  Nadchodzi nowy Baldur's Gate
  05.07.2015 o 16:16 / Dodał: Ingmar
  Na stronie baldursgate.com pojawił się licznik. Zostały jeszcze ponad cztery dni oczekiwania, ale już dzisiaj zapraszamy was na krótką przygodę ze spekulacjami. Jaka gra zostanie ogłoszona? Kontynuacja Baldur's Gate'a, oczywiście.
  Baldur's Gate: Enhanced Edition Gameplay
  23.11.2012 o 16:28 / Dodał: Shar

  Nareszcie doczekaliśmy się pierwszego gameplay'a z odświeżonego Baldur's Gate! Do tej pory twórcy serwowali nam jedynie screeny i zapowiedzi. Premiera Baldur's Gate Enhanced Edition planowana jest na 28 listopada.
  Więcej w rozszerzeniu.