Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Baldur's Gate 2 • INSIMILION • Twierdza cRPG

  Baldur's Gate 2  Baldur's Gate 2


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Podcast Insimilionu - Sequele, których pożądamy
  13.04.2015 o 20:14 / Dodał: Nev
  W dzisiejszym podcastcie Wilku, Ragnar oraz Demo dyskutują na temat tego, które sequele chcieliby ujrzeć. Pojawiają się między innymi wśród wymienionych tytułów: Dawn of War, Planescape Torment, Demon's Souls czy Baldur's Gate. O reszcie posłuchajcie tutaj
  Dalsze informacje o nowym Baldur's Gate
  15.03.2012 o 21:23 / Dodał: wojjoo
  Informacje te cedzi na swoim twitterze Trent Oster, jeden z twórców. Znajdziecie je w rozszerzeniu newsa.
  Baldur's Gate: Enhanced Edition
  15.03.2012 o 20:51 / Dodał: wojjoo
  Informacja dla wszystkich, którzy z powodu znacznego zainteresowania graczy nie są w stanie dostać się na stronę baldursgate.com - studio Overhaul Games planuje wydać w wakacje odświeżonego klasyka - Baldur's Gate: Enhanced Edition.
  Co jest najlepszym RPG wszechczasów?
  04.01.2011 o 18:24 / Dodał: Serail
  Na przestrzeni lat światło dzienne zdążyło ujrzeć multum produkcji cRPG, jedne były mniej, drugie bardziej grywalne. Jednak, czy nie zastanawialiście się nad tym, jakiemu tytułowi należy się miano najlepszego RPG wszechczasów? Panowie z portalu GameInformer postanowili znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jakie są efekty ichniej refleksji? Otóż, to Baldur's Gate 2 zyskał sobie uznanie szacownego jury i stał się symbolem gatunku. Zgadzacie się z tą opinią? A może macie jakieś własne typy?
  Opis Baldur's Gate 2
  02.07.2010 o 11:59 / Dodał: Orish
  Do naszej już bardzo obfitej w różne materiały komnaty Baldur's Gate 2 został dorzucony jeszcze jeden tekst - informacje i opis Cieni Amn autorstwa wojjoo'a. Czym jest BG2, pewnie nikomu nie trzeba mówić, ale gdyby ktoś taki się znalazł, to zapraszam do tego właśnie artykułu.