Mount & Blade  Mount & Blade


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Mroczne Wieki coraz bliżej
  18.04.2011 o 19:21 / Dodał: Serail
  Pamiętacie może Mroczne Wieki, modyfikację do Mount & Blade, o której pisaliśmy jakiś czas temu na łamach Twierdzy? Od tego czasu autorzy w zaciszu swoich domostw pracowali uparcie nad projektem, aby móc jak najszybciej ogłosić światu premierę moda. Cóż, na to wydarzenie przyjdzie nam jeszcze poczekać, w zamian mamy jednak dla was odrobinę nowości, które powinny zainteresować każdego fana M&B. Co przygotowali dla nas twórcy? Gotowe są już komendy głosowe, jakimi bohater uraczy nas podczas gry wydając rozkazy swym podwładnym. Próbka głosu dostępna jest tutaj. Jeśli zaś chodzi o stronę audio-wizualną, to koordynator projektu obiecuje, że w Mrocznych Wiekach nie pojawią się tekstury twarzy, jakie znamy z podstawowej wersji gry. Wszystkie zostaną stworzone od nowa na potrzeby modyfikacji. Mało? To jeszcze nie koniec, bo grupa pracująca nad projektem zdradziła właśnie, że MW spodziewać możemy się jeszcze przed wakacjami. Nadal mało? Jeśli tak, to w rozszerzeniu znajdziecie screen przeszywanicy - jednej z nowych zbroi, które pojawią się w grze dzięki modyfikacji. 
  Mroczne Wieki, czyli coś dobrego dla fanów Mount & Blade
  12.02.2011 o 16:32 / Dodał: Serail
  To powoli staje się u nas tradycją, że staramy się wypromować ciekawe modyfikacje, które powstają na naszym rodzimym rynku. Było tak w przypadku Tajemnic Nordmaru, Fallouta Online: 2077 lub 1794. Tym razem mamy przyjemność przybliżyć wam nieco Mroczne Wieki do Mount & Blade.
  Zbroje Calradii
  04.08.2010 o 11:13 / Dodał: wojjoo
  Nasz dzielny wieściopisarz Serail po raz kolejny dzieli się z graczami swą wiedzą o świecie gry Mount & Blade. Dziś prezentujemy stworzony przez niego spis pancerzy występujących w Calradii oraz artykuł poświęcony atrybutom i umiejętnościom, które opanować może każdy bohater wędrujący po królestwach tej krainy. Wszystkich rycerzy i giermków zapraszamy do zapoznania się z nimi.
  Patch do M&B: Warband
  23.07.2010 o 21:15 / Dodał: Serail
  Jeśli myśleliście, że TaleWorlds zapomniało o swoim dziecku, które niektórzy zowią Mount & Blade: Warband, to się mylicie. Dzisiaj na stronie producenta udostępniono najnowszy patch, który neutralizuje kilka błędów uprzykrzających grę oraz dodaje kilka elementów, mających uprzyjemnić zabawę, w tym nowe pancerze dla koni. Łatkę w wersji 1.127 można pobrać stąd.
  Ach te wyprzedaże
  21.07.2010 o 18:46 / Dodał: Serail
  I znowu przyszło mi nakłaniać was do wydawania tych ciężko zarobionych talarów. Wyrażając się nieco konkretniej mógłbym powiedzieć, że Paradox rozpoczął właśnie swoją letnią wyprzedaż. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji kupić mieszanki cRPG i strategii - Mount & Blade: Warband, to teraz masz właśnie taką możliwość. A to wszystko za jedyne 12.48 funtów. Warto?