Icewind Dale  Icewind Dale


  Artykuły

  Najnowsze wieści

  Aktualizacja działu Icewind Dale
  28.10.2009 o 15:19 / Dodał: Valygar
  Na samym początku rozgrywki w prawie każdej grze RPG należy stworzyć swoją postać - nie każdy jednak ma czas i chęci do tego, a więc co w takim wypadku? Nie grać? Otóż jeśli stoisz przed takim dylematem przy grze Icewind Dale, to z pomocą przychodzą ci twórcy, którzy przygotowali kilka postaci gotowych do gry - nie są one jednak doskonałe, a ich zalety i wady postanowił opisać Tallos. Serdecznie zapraszamy do lektury.
  Zbrojownia Icewind Dale
  11.10.2008 o 22:31 / Dodał: Valygar
  Wiadomo, jak ważny jest ekwipunek w czasie przygód w Dolinie Lodowego Wichru. Jednak co wybrać, aby przeżyć tam chociaż jeden dzień? Jeśli nie możesz się zdecydować, to odwiedź naszą zbrojownię, która to w dniu dzisiejszym została ukończona przez wojjoo'a. Serdecznie zapraszam do lektury.
  Broń biała w Icewind Dale
  07.10.2008 o 17:56 / Dodał: Valygar
  Nasza zbrojownia Icewind Dale powiększyłą się o kolejne kilka artykułów autorstwa wojjoo'a. Tym razem są to opisy wszystkich mieczy i sztyletów, które możemy znaleźć podczas naszej przygody w Dolinie Lodowego Wichru. Serdecznie zapraszam do lektury!
  Zbrojownia IWD - Zbroje i Szaty
  06.10.2008 o 17:44 / Dodał: Valygar
  Jaką zbroję najlepiej wybrać dla złodzieja? A dla wojownika? Albo jaką szatę dla maga? Na pewno osoby grające w Icewind Dale nieraz zadawały sobie takie pytanie. I tu z pomocą przyszedł wojjoo, któy uzupełnił naszą zbrojownię o zbroje lekkie, średnie, ciężkie oraz szaty. Zapraszam do lektury!
  Nowe opisy czarów w działach sagi Icewind Dale
  25.09.2008 o 21:35 / Dodał: Orish
  Sekcja czarów w dziale Icewind Dale została zaktualizowana o opisy czwartego, piątego, szóstego i siódmego poziomu czarów kapłana i druida, a analogiczna sekcja w komnacie Icewind Dale 2 powiększyła się o opisy czarów maga poziomów szóstego, siódmego, ósmego i dziewiątego. W przypadku trzech ostatnich poziomów, teksty te zastąpiły stare opisy Ahelora pozbawione komentarzy. Autorem tych wszystkich tekstów jest wojjoo. Zapraszam do zapoznania się z nimi.