Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Baldur's Gate 3 - patch 5 • INSIMILION

  Wieść


  Baldur's Gate 3 - patch 5

  14.07.2021 o 11:36 / Dodał: Shar

  13 lipca Baldur's Gate 3 doczekało się kolejnej aktualizacji! Pierwszą, istotną modyfikacją jest zmiana systemu rzutów. Do tej pory rzuty kością wykonywały się w tle gry, bez  naszej ingerencji. Teraz z kolei, mamy mieć na nie realny wpływ poprzez zaklęcia, nasze, jak i pozostałych członków drużyny.
   
  Fanów RPG na pewno ucieszy informacja o mechanizmie nagradzającym za odgrywanie ról. Tworząc bohatera, wybierzemy czym parała się postać przed rozpoczęciem gry. W związku z tym, podczas rozgrywki napotkamy sekretne questy, nawiązujące do naszego wyboru, za które nagradzani będziemy punktami inspiracji lub doświadczenia.


  Zmian doczekali się również przeciwnicy. Poprawiona sztuczna inteligencja, skutkować będzie lepszym dobieraniem celów do ataków fizycznych lub rzucenia zaklęć. Z kolei bezbronni wrogowie będą usiłować dobyć lub podnieść broń, którą będą mieli w zasięgu.
   
  Poza tym patch zawiera ulepszone animacje zaklęć, wprowadza możliwość ogłuszenia przeciwników czy wprowadza przemodelowany system obozowania. Więcej szczegół możecie przeczytać pod tym adresem lub zobaczyć jak omawia je Sven Vincke w filmiku poniżej.
  Więcej na: baldursgate3.game
  Dodaj do Facebook Dodaj do Wykop Dodaj do Twitter

  Komentarze

  Tę wieść skomentowano 0 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.
  Tę wieść skomentowano 0 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  Pseudonim
  E-mail
  Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
  Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw