Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 EA wycofuje się z pomysłu mikropłatności i ... • INSIMILION

  Wieść


  EA wycofuje się z pomysłu mikropłatności i nacisku na multiplayer w Dragon Age 4

  26.02.2021 o 10:34 / Dodał: Shar

  Póki co, najnowszy Dragon Age nie ma jeszcze oficjalnego tytułu ani daty premiery, ale krążą plotki, że projektowany był jako gra-usługa z naciskiem na rozgrywkę wieloosobową. EA postanowiło jednak wycofać się z tego pomysłu.

  Co wpłyneło na zmianę koncepcji? Jako pierwszy z powodów, podaje się sukces Star Wars Jedi: Fallen Order. Ta jednoosobowa gra, zdobyła uznanie krytyków i przewyższyła oczekiwania sprzedażowe EA, docierając do ponad 10 milionów graczy w ciągu pierwszych czterech miesięcy.
  Z kolei drugim powodem, była klęska Anthem, gry wieloosobowej od studia BioWare, gdzie w tryb multiplayer pokładano wielkie nadzieje.
  Sytuacje te, pokazały, że gry dla jednego gracza nadal cieszą się wielką popularnością i mogą być lukratywnym rozwiązaniem. 
   
  Czy Dragon Age 4 będzie pełnoprawnym cRPG? Trudno powiedzieć, ponieważ Electronic Arts Inc. nalegało na wstawienie systemu mikropłatności. Pozostaje nam mieć nadzieję, że wycofają się z tego pomysłu i czekać na więcej informacji.
  Więcej na: bloomberg.com
  Dodaj do Facebook Dodaj do Wykop Dodaj do Twitter

  Komentarze

  Tę wieść skomentowano 0 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.
  Tę wieść skomentowano 0 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  Pseudonim
  E-mail
  Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
  Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw