Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 Wiedźmin 3: Potwory i Eksploracja • INSIMILION

    Wieść


    Wiedźmin 3: Potwory i Eksploracja

    13.05.2015 o 22:17 / Dodał: Nev

    Jak wyglądają aspekty rozgrywki Wiedźmina 3: Dziki Gon? Prezentujemy Wam gameplay dotyczący eksploracji oraz okraszony komentarzami krótki dokument dotyczący potworów występujących w trzeciej odsłonie serii wyprodukowanej przez CD Projekt Red.




    Pierwszy filmik prezentuje jakie lokacje możemy zwiedzić w Wiedźminie 3: Dziki Gon. Interesującą kwestią jest możliwość wykorzystywania różnych sposobów transportu - Geralt porusza się konno, pieszo oraz, co stanowi największą nowość, łodzią. Ten ostatni sposób podróżowania będzie nam potrzeby, by zdobyć składniki potrzebne nam do innych zadań oraz do pokonywania morskich potworów. Pomijając piękną grafikę, widzimy również różne krajobrazy, w których znajdzie się protagonista nowej gry CD Projektu Red - zaczynamy od rzecznych delt, przechodzimy na bagna, by potem zobaczyć równinne pola i lasy, oraz zobaczyć ogromne masywy górskie rysujące się na horyzoncie.



    Drugi z filmików prezentuje typy potworów, które spotkamy w nowej części serii Wiedźmin. Znajdziemy wśród nich znane już nam utopce, gryfa oraz syreny. Zasadniczą sprawą nie jest jednak to, jakie monstra spotkamy na swojej drodze, a to, że ekosystemy stworzone w krainach targanych wojną Wiedźmina 3 są doskonale dopracowane. Spójrzmy na to dokładniej - autorzy prezentują nam niebywałą koncepcją; potwory walczą w potworami, które konkurują o dane terytorium i żywność (głownie pod postacią normalnych, dzikich zwierząt), powtory walczą z ludźmi o wspomniane już zasoby, a w środku jest nasz protagonista, który musi wybrać co zrobić i komu pomóc w danej sytuacji. Nie byłoby to trudne, jednak wiemy już, choćby z drugiej części Wiedźmina, że scenarzyści CD Projektu Red są na tyle innowacyjni, by nawet kwestię wyboru czy zabić czy nie potwora obarczyć konsekwencjami, którymi możemy później żałować. Tak jak w prawdziwym ekosystemie, choć, oczywiście, nie do końca, mamy do czynienia z sytuacją, gdzie nasze działania na rzecz zlikwidowania lub zastopowania rozprzestrzeniania się konkretnego gatunku, będą mieć swoje efekty po jakimś czasie. Wypada w tym wypada tylko pogratulować twórcom takie podejścia do sprawy.

    Dodaj do Facebook Dodaj do Wykop Dodaj do Twitter

    Komentarze

    Tę wieść skomentowano 0 razy.
    Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.




    Tę wieść skomentowano 0 razy.
    Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


    Pseudonim
    E-mail
    Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
    Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw